Çankırı çalışan gazetecilerÇalışan Gazeteciler fotoğraflarını Sergilediler


Tarih: 11-01-2018 08:00 STK Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1498 Defa Görüntülendi

Çalışan Gazeteciler fotoğraflarını Sergilediler

Çalışan Gazeteciler Günü’nde Çankırı Fotoğrafları Sergisi Açıldı
Çankırı’da görev yapan gazetecilerin çektikleri fotoğraflardan oluşan “Çankırı’ya Bir de Buradan Bakın” konulu 5. Fotoğraf Sergisi açıldı. İl Kültür Turizm Müdürlüğü ile Çalışan Gazeteciler Derneği’nin birlikte organize ettiği sergi 100. Yıl Kültür Merkezi Güzel Sanatlar Galerisi’nde açıldı.

Sergiye Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan AYRANCI, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, il Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İş-Kur İl Müdürü Alim Çaycı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci, Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat DEMİR, Oğuz Boyları Yaren Ekibi Başağaları Ali Deneci, Hasan Çakmak, daire amirleri, STK Temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda vatandaş katıldı. Basın mensuplarının gece gündüz demeden mesai yaptığı anlarda çektiği fotoğraflar, sergiye katılanların büyük beğenisini topladı. Sergi çeşitli ikramların ardından sona erdi.
Bir hafta açık kalacak sergide Haber Sitemiz Köşe Yazarı ve Haber Editörü Turgut Reis Özkan'ın da 5 adet fotoğrafı bulunmaktadır. 

Murat Demir Çalışan Gazeteciler DernekBaşkanı


 

 

 

 Etiketler:

Çankırı çalışan gazeteciler

Çankırı çalışan gazeteciler 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com