Yaranlardan Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret


Tarih: 09-01-2018 17:32 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1243 Defa Görüntülendi


Yaranlardan Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret


Yaranlardan Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret


Çankırı Oğuz Boyları Yaran Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’ü Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundular.

Çankırı Oğuz Boyları Yaran Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Başağa Recep Deneci, yaren ekibinin hazurun başağaları Ali Deneci, Hasan Çakmak, Reis Turgut Özkan ve yönetim kurulu üyesi İsmail Gönen ile birlikte Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Muammer Öztürk’ü Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Dileklerinde Bulundular. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Öztürk öğretmenler gününde ve Öğrenciler için yakılan yaran ocağı için teşekkür etti. Dernek Başkanı Recep Deneci’de yaran bizim için bir yaşam biçimi, inşallah bundan sonraki etkinlikler ile de her zaman yanınızdayız. Dedi.

Oğuz Boyları Yaran Ekibi Büyük Başağası Ali Deneci’de Milli Eğitim Müdürlüğü gibi kritik bir göreve Çankırının öz evladının getirilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bizi bizden olan anlar diyerek yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk’e Yaran Poşu ve Yaren Bohçası hediye eden ziyaret heyeti hep birlikte günün anısına fotoğraf çekildikten sonra ayrıldılar.

Etiketler:

Yaranlardan Milli Eğitim Müdürüne Ziyaret  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com