Silahını Vermeyen Asker Tiyatrosu Sergilendi


Tarih: 08-01-2018 14:46 Genel Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1091 Defa Görüntülendi


Silahını Vermeyen Asker Tiyatrosu Sergilendi


Silahını Vermeyen Asker Tiyatrosu Sergilendi


Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 07.01.2018 Pazar günü saat 11.00’ da Gençlik Merkezi önünde toplanılarak, Sarıkamış Şehitlerini Anma programı kapsamında yürüyüş başladı. Gençlik Merkezi önünde başlayan anma programı Anıt alanına kadar yapılan yürüyüşün ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile sona erdi.

Akşam Saat 19.30’da Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonunda “Gençlik Şühedanın İzinde” Sarıkamış Şehitlerini anma programı gerçekleştirildi. Program İl Müdürü Ekrem Gerginci’nin konuşmasıyla başlayıp, Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin Akbaşoğlu, Yrd. Doç. Dr. Fatih Güzel konuşması ardından Silahını Vermeyen Asker tiyatro gösterisiyle sona erdi.

İl Müdürü Ekrem Gerginci yaptığı açıklamada: “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzce Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik merkezimizin emekleri ile düzenlemiş olduğumuz Sarıkamış Şehitlerini Anma Programımızı alnımızın akıyla gerçekleştirdik. Bu yıl oluşturduğumuz Tiyatro grubumuzun mükemmel ötesi gösterileri, Çankırı Milletvekilimiz Sayın Muhammed Emin Akbaşoğlu’nun anlamlı konuşmaları, Karatekin Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatih Güzel’in sunumları ve Gençlik Merkezimiz çalışanlarının yürekten çalışmaları gecemizi şahlandırdı. Emeği geçenlere ve katılımcılarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dedi. Sergilenen Tiyatroda izleyenler tam not aldı.

Çankırı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ekrem Gerginci’nin geldiği ilk günden beri gösterdiği başarı ve performansta takdire şayan olduğu gözlendi.

Etiketler:

Silahını Vermeyen Asker Tiyatrosu Sergilendi  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com