Çalışan Gazetecilerin Fotoğraf Sergisine Davetlisiniz


Tarih: 09-01-2018 17:58 Duyurular Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1482 Defa Görüntülendi


Çalışan Gazetecilerin Fotoğraf Sergisine Davetlisiniz


Çalışan Gazetecilerin Fotoğraf Sergisine Davetlisiniz


5.Kez Çankırı’ya Bir De Buradan Bakın

Çalışan Gazeteciler Derneği ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen “Çankırı’ya Bir De Buradan Bakın” fotoğraf sergisinin 5.’si 10 Ocak 2018 Çarşamba açılacak.

İlki 2014 yılında açılan ve geleneksel hale gelen gerçekleştirilen “Çankırı’ya Bir De Buradan Bakın” fotoğraf sergisinin 5.’si 10 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 14:00’de İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Güzel Sanatlar Galeri salonunda açılacak.

Gerçekleştirilecek program hakkında bilgi veren Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Demir, “Çalışan Gazeteciler Derneği ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz ‘Çankırı’ya Bir de Buradan Bakın’ fotoğraf sergisinin bu sene 5. gerçekleştirmenin mutluluğunu tüm halkımızla birlikte yaşayacağız” dedi.

Gazetecilikte fotoğrafın çok önemli bir yeri işgal ettiğini de aktaran Demir, “Çekilen bir fotoğraf sayfalarca yazılan haberden daha çok intiba bırakmakta. Bir çok kişi o fotoğrafa bakarak, kendi düşünce ve bakış açısına göre farklı farklı haberler yapabilmektedir. Bizlerde basın çalışanları olarak gittiğimiz programlar yada gördüğümüz ilginç şeyleri fotoğraf karesi ile ölümsüzleştirerek siz değerli okurlarımıza sunuyoruz” dedi.

Demir son olarak ise geleneksel hale getirilen ve bu sene 5.’si düzenlenecek olan gerçekleştirilen “Çankırı’ya Bir De Buradan Bakın” fotoğraf sergisinin açılışında emeği geçen başta meslektaşlarına ve İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne teşekkür etti.

Etiketler:

Çalışan Gazetecilerin Fotoğraf Sergisine Davetlisiniz  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com