Habib  Akkaya Basın Açıklaması yayınladı


Tarih: 06-01-2018 19:31 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 9049 Defa Görüntülendi

Habib Akkaya Basın Açıklaması yayınladı

Habib Akkaya, Ailesine, Dost ve Arrkadaşlarına Teşekkür Etti
ÇOK DEĞERLİ DOSTLARIM                     

 Hepinizin malumu 09.09.2017 Cumartesi  günü sabah saat 06:30 da Fetö/Pyd soruşturması kapsamında ilimiz Çankırı terörle mücadele ekipleri  tarafından evimde ve iş yerimde yapılan aramalar neticesinde göz altına alındım ifademde defalarca bu bylock uygulamasını kullanmadığımı bunun bir teknolojik hata olduğunu beyan etmeme rağmen yetkilileri elimde bir delil olmadığı için ikna edemedim yetkililerinde bu konuda yapabilecekleri bir şey yoktu ve 16.09.2017 tarihi sabah saat 6:30 da Çankırı cezaevine gönderildim 111 günlük zorlu bir süreç yaşadım. Muhatap olduğum ByLock davası gerçeklerinin aydınlığa çıkması neticesinde,hain FETÖ nün masum vatandaşlar üzerine uygulamış olduğu KUMPAS; Adli bilişim uzmanı Koray Peksayar, Tuncay Beşikci ve Av. Ali Aktaş beylerin özel gayretleri ile Devletimizin yetkili organ ve başarılı elamanları sayesinde deşifre edilerek çökertilmiştir.

Yaklaşık 11.480 kişinin muhatap olduğu ve 1000 kişi hakkında hukuki işlem yapılıp tutuklanmış cezaevine konmuştu,ve Ankara Cumhuriyet Baş Savcılığının Açıklamasının ardından tahliye yazımızın yazılmasıyla özgürlüğümüze kavuştuk benim temennim ve duam biran önce masum kişilerin ivedilikle işlemlerininin tamamlanması ve özgürlüğünün verilmesidir. Bu kumpasın aydınlanmasında emeği geçen herkese canı gönülden şükranlarımı sunarım.

 

Bu dava sürecinde başından beri bizlerin masumiyetine inanan, davaya sadakakatimizden şüphe etmeyen ve her daim yanımızda olan yardımlarını esirgemeyen;

 

ÖMRÜMÜ  UĞURLARINA ADADIĞIM KIYMETLİ AİLE BİREYLERİMİN HER BİR FERDİNE

 

AK Parti Genel Merkezi

Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız, 24.Dönem Millet Vekilimiz Sayın İdris Şahin beye

 

İl ve ilçe yönetim kurul üyesi arkadaşlara,

 

Bu süreçte kader birlikteliği yapmış olduğum

İl Genel Meclisi Başkanı Kıymetli büyüğüm  Ruhi Şeker beyefendiye

Avukatlarımıza

Arkadaşlarımıza,

Dost ve Akrabalarımıza,

Canı gönülden ŞÜKRANLARIMI SUNARIM

Mevlam hepinizden razı olsun.

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com