Turgut Ünal Çankırı -Turgut Ünal’a Ankara’da yeni Görev verildi


Tarih: 28-12-2017 18:54 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 8093 Defa Görüntülendi

Turgut Ünal’a Ankara’da yeni Görev verildi

Ankara’da Öğretmen Atama İşlerinden Hmeşehrimiz Turgut Ünal Sorumlu Oldu
Başkent Ankara’da Öğretmen Atama İşlerinden Çankırı’nın Öz Evladı Turgut Ünal Sorumlu Olacak

Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Turgut ÜNAL Ankara’ya atandı.        22.06.1971 Ankara’da doğdu.İlk ve ortaöğrenimi Çankırı’da tamamladıktan sonra 1995 yılında Kocatepe Üniversitesi İ.İ.B.F Maliye-Muhasebe Bölümünü bitirdi.2012 yılında Yüksek Lisans eğitimini Konya Selçuk Üniversitesinde Eğitim Yönetimi, Denetimi,Teftişi ve Planlaması alanında  tamamladı.

 1997 yılında öğretmen olarak göreve başladı.2004 Yılında Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu ilk Müdür Yardımcılığı imtihanını Çankırı 2.si olarak kazandı.5 Yıl Çankırı Nurettin Ok Halk Eğitim Merkezinde Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra Müdürlük imtihanını Çankırı 3.sü olarak kazandı ve 2009 yılında  Ticaret Meslek Lisesinde Müdürlük görevine başladı. Aynı yıl Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görevlendirildi.5 yılda bu görevde çalıştıktan sonra 20 Haziran 2014 de Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına atandı.Mahalli ve merkezi olarak düzenlenen birçok kurs-seminere kursiyer-yönetici olarak katıldı. 5 yıl iki sivil toplum örgütünün İl başkanlığını yaptı.

Evli ve 3 çocuk babası olup iyi derece İngilizce bilmektedir.


Etiketler:

Turgut Ünal Çankırı -

Turgut Ünal Çankırı - 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com