Harun-Sivişİl Merkezi Birlik Toplantısı Yapıldı


Tarih: 27-12-2017 15:11 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1424 Defa Görüntülendi

İl Merkezi Birlik Toplantısı Yapıldı

Merkez Birlik Başkanlığının Aralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Çankırı Merkez İlçe Köylerine Hizmet Götürme Birliği Başkanlığının 2017 yılı aralık ayı meclis toplantısı 27.12.2017 tarihinde Çarşamba günü saat 11.00’ da Birlik Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.

Çankırı Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER’ in başkanlığında yapılan meclis toplantısına Merkez İl Genel Meclis Üyeleri ile Merkez Köy Muhtarları katıldı. Açılış ve yoklama yapıldıktan sonra bir dakikalık saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra gündemdeki maddelerin görüşülmesine başlandı. 2017 yılı içerisinde Birlik Encümeni tarafından yapılan işler hakkında birlik meclisine bilgi verildi. Birlik Başkanlığı’nın Plan Bütçe Komisyonu’nda ve Birlik Encümeni’nde görüşülen 2018 yılı tahmini gelir ve gider bütçesi birlik meclisinde görüşülerek, karara bağlandı.

Merkez Köy Muhtarlarının taleplerinin alınması ve diğer çeşitli konuların görüşüldü.
Aynı toplantıda Merkez köy muhtarlarından bir tanesi Çankırı Valilik Vakıf Yönetimine seçildi. Sonrasında hep birlikte yemek yenildi


 

 

 

 

 


Etiketler:

Harun-Siviş

Harun-Siviş 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com