Çavundurlular kahvaltıda bir araya geldi.


Tarih: 25-12-2017 10:42 Atkaracalar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2152 Defa Görüntülendi

Çavundurlular kahvaltıda bir araya geldi.

Ankarada yaşayan Çankırı Çavundurlu hemşehrilerimiz, Çavundur Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği ÇAVDER düzenlediği kahvaltıda bir araya geldiler.
Çavundur Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği (ÇAVDER) üyeleri Sincan öğretmen evinde kahvaltıda buluştular.Birlikte hasret gidererek memleket özlemini bir nebzede olsa giderme fırsatını elde ettiler. (ÇAVDER) Ankara Başkanı Şerafettin YILDIZ ve Yönetim kurulu üyeleri Çavundur ve Çankırılılar için her türlü hizmete hazır olduklarını ileterek birlik ve beraberlik temennisinde bulundular.

Çavundur termal kaplıcalarının turizme katkısının, Çankırı nın tanıtımı konusunda çok önemli bir yere sahip olduğunu ve bunun için ÇAVDER Ankara Derneği olarak her türlü fedakarlıkta bulunmaya hazır olduklarını bildirdiler.
Ayrıca Çankırı'nın ve çavundur kaplıcalarının Tanıtımı konusunda devlet büyüklerinden gerekli desteği alabilmek adına girişimlerinin devam ettiğini belirten ÇAVDER Başkanı Şerafettin YILDIZ, Yönetim kurulu üyelerine, emeği geçen hemşehrilerine ve organizasyona iştirak ederek maddi manevi desteğini esirgemeyen tüm katılımcılara sevgi ve saygılarını ileterek Çankırımızın geleceğine katkılarının devam edeceğini bildirdi. ÇAVDER ANKARA yönetimi ve üyeleri " biz biriz"beraberiz hep birlikte YARANIZ mesajı verdiler.


 

 

  

 

 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com