Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması Kayıtları Başladı


Tarih: 19-12-2017 14:17 STK Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1691 Defa Görüntülendi

Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması Kayıtları Başladı

Server Gençlik ve Spor Kulübü , Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması Kayıtları Başladı
Sünnet Olmadan Ümmet Olmaz
Server Gençlik ve Spor Kulübü tarafından uluslararası çapta düzenlenen Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışmalarının 6'ncısı, “Kur'an ve Sünnet Bütünlüğü” konusuyla kayıtlara başladı. Geçmiş yıllarda farklı konularda dünyanın dört bir yanında yarışmayı organize eden kulüp yetkilileri, bu sene de dikkat çekici bir konuyla yarışmayı 7’den 70’e herkesin katılabileceği bir formatta planladı.

Çankırı ilindeki organizasyonu proje ortağı olarak, Çankırı Çevre ve Kültür Derneği üstlendi. Çekülder Ufka Yolculuk Bilgi ve Kültür Yarışması ekibi, “Kur'an ve Sünnet Bütünlüğü” konulu yarışmanın tanıtım gezilerine başladı.

Tanıtım gezileri kapsamında Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırı Belediye Başkanı İrfan DİNÇ, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer ÖZTÜRK makamlarında ziyaret edilerek bu güzide yarışma hakkında kendilerine bilgi verildi. Ayrıca herkes için faydalı olacağına inanılan bu yarışmaya destek olmaları istendi. Çankırı Ufka Yolculuk Yarışmaları komisyon başkanı Osman Nuri UÇAK, yarışmanın çok farklı olduğunu ve herkesin katılabileceği özellikte ender yarışmalardan biri olduğunu söyledi. Ziyaretleri sırasında ilgi ve alakalarından dolayı Çankırı Valisi’ne, Belediye Başkanı’na ve Milli Eğitim Müdürü’ne teşekkür etti.


 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com