Muammer Hocaya Köylüleri Hayırlı Olsun Ziyareti Yaptı


Tarih: 19-12-2017 09:51 Gundem Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 4671 Defa Görüntülendi


Muammer Hocaya Köylüleri Hayırlı Olsun Ziyareti Yaptı


Köylülerinden Hayırlı Olsun ve Destek ZiyaretiÇankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Görevine Atanan Muammer Öztürk’ü hemşerileri Çayırpınar Köylüler Ziyaret Ederek Hayırlı Olsun Temennisinde Bulundular.

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğündeki ziyarete kalabalık bir heyet halinde gelen Çayırpınarlılar eski dernek başkanları ve evlatları Muammer Öztürk hocaya hayırlı olsun temennisinde bulunurken Muammer hoca da köylülerini odasının girişinde tek tek karşılayarak tebrikleri kabul etti.

Ziyarette; Çayırpınar Köyü Dernek Başkanı Ahmet Çınar, eski il encümeni üyelerinden Hamdi Kahraman, Çayırpınar Köyü eski muhtarı Celalettin Özkan, Çankırı Karatekin Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Sekreteri Turgut Özkan, emekli öğretmenler Bilal Yılmaz, Adil Çalışkan ve çok sayıda Çayırpınarlı katıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti anlatırken zaman zaman duygulandığını gizlemeyen İl Müdürü Öztürk sizler benim hem akrabam, hem köylüm hem de dışarıdaki bilgi kaynaklarımsınız. Yolunda gitmeyen birşeyler olursa, size gelen serzeniş ve tenkitleri bana direkt ilk ağızdan ulaştırınız lütfen siz köylülerime bu kapı her zaman sonuna kadar açık randevusuz olarak her zaman gelebilirsiniz, amacım bu koltuğa çakılıp kalmak değil, Çankırımıza, öğrencilerimize, yavrularımıza en iyi şekilde hizmet etmektir. Hepiniz birer öğretmensiniz çocuklarımızın hepimizde alacağı dersler var o nedenle çocuklarımıza hep birlikte sahip çıkalım dedi. Çankırı da uygulayacağı eğitim sistemi ile ilgili köylülerine bilgi veren Öztürk, bütün paydaşların olduğu gibi köylülerinin ve emekli eğitimci ağabeylerin tavsiyelerini dinleyeceğini ve uygulanabilir olanları uygulamaya çalışacağını belirtti. Ziyaretçilerden Karatekin Üniversitesi çalışanı Turgut Özkan’da bu bir tavsiyedir. Yıllara önce bulunmuştum ama sanırım çok dikkate alınmadı. Okula soğuk olan velileri öğretmenlerimiz evlerinde ziyaret ederek bir nevi ev veli toplantısı düzenlemelerini velilerin mutlaka eğitim öğretimin içine dâhil edilmesini gerektiğini söyledi. Müdür Muammer Öztürk te son zamanlarda bu uygulamayı sorunlu ve çocuğu ile hiç ilgilenmeyen veliler için ev ziyaretleri yaparak devam ettirmekteyiz. Ancak zaman için bunu daha da yayabiliriz dedi.

Ziyarete katılanlara çeşitli ikramlarda bulunan Öztürk, günün anısına toplu fotoğraf çekildikten sonra ziyaretçilerini kapıda tek tek kucaklayarak uğurladı.Etiketler:

Muammer Hocaya Köylüleri Hayırlı Olsun Ziyareti Yaptı  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com