Çankırı Belediyesi Kadın Kültür MerkezleriÇankırı'da 100 Kadın Aynı Anda Zumba Yaptı


Tarih: 15-12-2017 22:55 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2614 Defa Görüntülendi

Çankırı'da 100 Kadın Aynı Anda Zumba Yaptı

Çankırı’da Kadınlar Sağlıklı Yaşam İçin Harekete Geçti
Çankırı Belediyesi, kadın çalışmaları kapsamında Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde düzenlediği  2017 fitness kurslarını Zumba Şöleni ile tamamladı. 25-50 yaş aralığındaki yaklaşık 100 kadın, aynı anda zumba yaparak doyasıya eğlendi.

Çankırı Belediyesi, her yaşta sağlıklı yaşama konusuna dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacı ile Zumba Şöleni düzenledi. Belediye Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde fitness derslerine katılan üye ve kursiyerler, fitness hareketlerini dans ile birleştirerek bir saat boyunca spor yaptı. Alanlarında uzman spor eğitmenleri eşliğinde yerli ve yabancı parçalarda aynı anda  dans eden 100’e yakın kadın, dans eşliğinde spor yaparak sağlıklı yaşam için harekete geçti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, düzenlenen etkinlik ile her yaşta sağlıklı yaşamaya dikkat çekmek istediklerini belirterek sporun bir yaşam biçimi olması gerektiğini vurguladı. 


Etiketler:

Çankırı Belediyesi Kadın Kültür Merkezleri

Çankırı Belediyesi Kadın Kültür Merkezleri 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com