Çankırı’da Bu Bebek İnsan Hakları Gününde Doğdu


Tarih: 11-12-2017 14:27 Gundem Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2454 Defa Görüntülendi


Çankırı’da Bu Bebek İnsan Hakları Gününde Doğdu


İnsan Hakları Günü’nde dünyaya gelen ilk bebeğe ziyaret


10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü etkinlikleri kapsamında İl İnsan Hakları Kurulu, 10 Aralıkta Devlet hastanesinde dünyaya gelen ilk bebeği ziyaret etti.

Ziyarete, Kurul Başkanı Vali Yardımcısı Zeki KARACA, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan ÖZTÜRK, AK Parti temsilcisi Ali ULULAR, Milliyetçi Hareket Partisi temsilcisi Seçkin KARAŞAHİN, Cumhuriyet Halk Partisi temsilcisi Erhan SOYBORA, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Bayram ERGAN, Şehit ve Gazi Aileleri Derneği Başkanı Yüksel TEKE, Korunmaya Muhtaç Çocuk Engelli ve Yaşlı Kadınları Koruma Derneği Başkanı Dudu SEVİNDİM, İl Sağlık Müdürü Hüseyin KESKİN, Devlet Hastanesi Başhekim V. Hatice KAVAS  ve Valilik Hukuk İşleri Şube Müdürü Rabia ÇAYIR katıldı.

Yapraklı İlçesi Ayva Köyünden Esme ve Mustafa DETEHARMAN çiftinin ilk bebeği olarak dünyaya gelen ve Ayşe Nur ismi verilen bebeğe insan haklarına saygılı, vatanını, milletini seven, hayırlı bir evlat olması dileklerinde bulunan heyet ailenin ve hastane çalışanlarının 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Gününü kutladı.


 

 


Etiketler:

Çankırı’da Bu Bebek İnsan Hakları Gününde Doğdu  İLÇELER Hakkımızda
Haberci Editör Girişi

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com