Yeni Hastanesi  Hizmete Başladı


Tarih: 09-12-2017 16:12 Kursunlu Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3636 Defa Görüntülendi


Yeni Hastanesi Hizmete Başladı


Çankırı Kurşunlu İlçesinde Yeni Hastane Hizmet Başladı


Çankırı Kurşunlu ilçesinde bir süredir inşaatı devam eden D100 karayolu yanındaki yeni devlet hastanesi hizmete girdi.

Yeni Hastanenin hizmete girmesinde Kurşunlu Devlet Hastanesi Eyüp Yalçın Kaya,Hastane Müdürü Servet Salih Kurumlu ve Çankırı Sağlık MüdürüOp. Dr. Hüseyin Keskin , Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak Çankırı Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz yoğun çaba gösterdiler.

Çankırı Kurşunlu İlçesi Yeni Devleti Hastanesinin hizmete girmesi ile birlikte ilçede sağlık hizmetlerinin aksamaması için eski hastanenin   birkaç gün daha hizmet vereceği,  geçiş süresinin bir kaç günde tamamlanacağı ifade edilirken, Hastaların bu süreçte yeni hastaneyi tercih etmeleri gerektiği de ifade edildi.

Önceki süreçlerde olduğu gibi binanın hizmete girmesi ile birlikte Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’da Belediye Başkanı Şakir Kaymak İle  yeni hastaneyi ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Hastanenin resim açılışının ise ilerleyen günlerde ilimizde tamamlanan diğer  (Diş Sağlığı, Kucaklama Taşı Hizmet Binası, Yapraklı…) sağlık kuruluşları hizmetleri ile birlikte Sağlık Bakanlığı yetkililerince hatta bakanlar düzeyinde toplu açılışın  gerçekleşeceği tahmin ediliyor.


 

 

 

 


 


Etiketler:

Yeni Hastanesi Hizmete Başladı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com