KML Ana Sınıfında Fırçalar Konuştu


Tarih: 08-12-2017 16:29 Egitim Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1575 Defa Görüntülendi

KML Ana Sınıfında Fırçalar Konuştu

KML Ana Sınıfında Fırçalar Konuştu

İlimiz merkezinde faaliyet gösteren Çankırı Şehit Erdem Öztürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünün ana sınıfı birimlerinin iç mekân duvarlarına eğitici ve öğretici milli masal kahramanlarımızın görsellerinin çizimi ve boyanması işlemi üniversitemiz Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim görevlileri Doç.Dr. Hacer Nurgül Begiç, Doç.Dr. Mustafa Gürbüz Beydiz ve öğrencilerinin iyi bir ekip çalışması sonucu tamamlanmıştır.

Okul Müdürü Tansel Yılmaz; Tüm çalışma süreçlerinin planlama, uygulama, izleme ve sonuçlandırma aşamalarında desteklerini esirgemeyen başta sayın Rektörümüz Prof.Dr. Hasan Ayrancı olmak üzere Güzel Sanatlar Fakültesi öğretim görevlileri Doç.Dr. Hacer Nurgül Begiç, Doç.Dr. Mustafa Gürbüz Beydiz ve öğrencilerini katkılarından dolayı teşekkür ediyor göstermiş oldukları toplumsal duyarlılıktan ve ilgili okulumuza sunmuş oldukları katkılarından dolayı tebrik ediyoruz. dedi

Çalışmalar sonucunda Ana sınıflarının hizmetlerinden yararlanan tüm veli, öğretmen ve yavrularımızın memnuniyet ve mutluluklarına ilaveten okul müdürü Tansel Yılmaz da başta sayın rektör Prof.Dr. Hasan Ayrancı olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerini sunarak benzer işbirliği ve kalite geliştirme çalışmalarının devamını arzuladıklarını ifade etti.

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com