Çankırı Standına Valiler Akın Etti


Tarih: 08-12-2017 16:11 Kurumlar Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 2710 Defa Görüntülendi

Çankırı Standına Valiler Akın Etti

Çankırı Standına Valiler Akın Etti
Çankırı, Dünyanın farklı yerlerinden turizm destinasyonlarının bir araya geldiği, Türkiye’nin önde gelen turizm fuar organizasyonu Travel Turkey’de yerini aldı.

İzmir’de 7-10 Aralık tarihleri arasında düzenlenen 11’inci Travel  Turkey Turizm Fuarı’nda açılış töreni Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımlarıyla yapıldı.

Fuarda ilk gün Çankırı standını Valiler, İl Belediye Başkanları, STK Başkanları, İzmir'de yaşayan Çankırılılar ve İzmirliler ziyaret etti.

Çankırı standında Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner  tarafından karşılanan İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Uşak Valisi Salim Demir, Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Düzce Valisi Zülküf Dağlı ve  Sinop Valisi Hasan İpek’e  yöresel tatlar ikram edildi.

Çankırı’ya ait tarihi, kültürel ve doğal güzellikler ile yöresel el sanatlarımız görsel ve yazılı materyallerle tanıtılıyor, standa gelen konuklara yöresel yiyecek ve içeceklerden oluşan ikramlar sunuluyor.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com