Engelliler hünerlerini sergiledi


Tarih: 04-12-2017 23:33 Kurumlar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1836 Defa Görüntülendi


Engelliler hünerlerini sergiledi


Çankırı'da Engelliler hünerlerini sergiledi


3 Aralık tarihinde kutlanan Dünya Engelliler Günü nedeniyle Çankırı Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü öğrencileri tarafından Çankırı Atatürk Kültür  ve Sanat Merkezi’nde “Engelsiz Düşler” adıyla bir etkinlik gerçekleştirildi.

Etkinliğe Çankırı Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Genel Meclisi Başkan Vekili Alaattin DEMİR. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hasan Tahsin YILDIRIM, Çankırı Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği  Başkanı  Selami DEVECİ,  Eldivan Belediye Başkanı Nusrettin GÖKÇER,  daire amirleri, engelliler ve vatandaşlar  katıldı.

Etkinlikte Eldivan Zihinsel Engelliler Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü öğrencileri hazırladıkları mehteran gösterisi, semazen gösterisi ve yöresel dansları sergileyerek şiirler okudu. Program kapsamında Yunus Alışveriş Merkezi’nde de zihinsel engelli öğrencilerin el emeği göz nuru ürünlerinin görücüye çıktığı sergi açılışı Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER ve diğer protokol mensupları tarafından gerçekleştirildi.


 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Engelliler hünerlerini sergiledi  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com