1000 Öğrenci Bu İlleri Gezdi


Tarih: 30-11-2017 22:32 Kurumlar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1821 Defa Görüntülendi

1000 Öğrenci Bu İlleri Gezdi

GENÇLERLE EL ELE TÜM TÜRKİYE Projesi Kapsamında, 1000 Öğrenci Bu İlleri Gezdi
Gençlik Hizmetleri ve Spor Çankırı İl Müdürlüğü tarafından yürütülen “Şehirler ve Kültürler Yörelerimiz” projesi kapsamında Çankırı’lı yaklaşık 1000 öğrencimizi Amasya, Bartın, Bolu, Karabük ve Sinop illerini gezdirdik.

Bir çoğu daha önce hiç il dışına çıkmamış gençler bu geziler sayesinde kitaplardan ya da gezi programlarından gördükleri bu illeri karış karış gezme fırsatı buldular. Gençler illerin tarihi ve kültürel dokularını incelerken bol bol eğlenip fotoğraf çektirdiler ve evlerine çok güzel anılarla döndüler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ekrem Gerginci bu geziler sayesinde gençlerimiz kendi kültür ve tarihlerini daha iyi tanıyacaklarını ve birlik beraberlik duygularının da artacağını belirtti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezimizde bu tarz faaliyetlerin devam edeceğini söyledi. Ayrıca gençlerimizi Gençlik Merkezimize davet etti.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:







 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com