Çankırı Belediyesinin Öğrencilere Desteği Devam Ediyor


Tarih: 23-11-2017 01:30 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2011 Defa Görüntülendi

Çankırı Belediyesinin Öğrencilere Desteği Devam Ediyor

Çankırı Belediyesinin eğitim öğretim kalitesinin arttırılması için desteği devam ediyor
Çankırı Belediyesi’nin eğitim öğretim kalitesinin arttırılması ve öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması için okullara desteği devam ediyor.

Çankırı merkezde bulunan okullara teknik donanım desteği sağlayan Belediye, ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık bot ve kaban yardımlarını da ulaştırmaya başladı. Her yıl eğitime destek amaçlı yapılan yardımlar kapsamında Başkan Dinç,  bu yıl da 4 bin 208 öğrenciye kaban, 4 bin 190 öğrenciye ise kışlık bot yardımı yapacaklarını bildirdi. Yardımlar, okul idarelerince belirlenen öğrencilere ulaştırılmaya başlandı.

Dağıtımdan önce kaban ve kışlık botları tek tek kontrol eden Dinç, “ Bu yıl eğitime destek çalışmalarımız kapsamında yaklaşık 5 bin öğrencimize çanta yardımı yaptık,  842 aileye de çocuklarının okul masraflarına yardımcı olması için kırtasiye çeki ulaştırdık.  Havaların soğuması ile birlikte ihtiyaç sahibi 8 bini aşkın öğrencimizin kışlık botlarını veya kabanlarını ulaştırmaya başladık.” dedi.


 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com