KUZKA Vali Hamdi Bilge Aktaş Başkanlığında Yapıldı


Tarih: 22-11-2017 16:35 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1407 Defa Görüntülendi


KUZKA Vali Hamdi Bilge Aktaş Başkanlığında Yapıldı


KUZKA Kasım Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş Başkanlığında Sinop'ta Yapıldı


Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) yönetim kurulu üyeleri, Kasım Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı için Sinop’ta bir araya geldi. Toplantıda Mali Destek Programları Kapanış Raporları, Güdümlü Proje Desteği ve Proje Teklif Çağrısı Başvuru Rehberi görüşüldü.

Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığındaki toplantıya, Kastamonu Valisi ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Yaşar KARADENİZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Sinop Valisi Hasan İPEK, Kastamonu İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet KAYIKÇI, Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü GÜNDOĞDU, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk ARSLAN, Sinop Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erol DERİCİ ve Ajansımız Genel Sekreteri Vekili Dr. Serkan GENÇ katıldı.

Mali Destek Programları Görüşüldü

Çankırı Valisi ve KUZKA Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında 21 Kasım 2017 Salı günü Sinop’ta toplanan yönetim kurulu üyeleri, Ajans gündeminde yer alan mali destek programları kapanış raporları, güdümlü proje desteği ve proje teklif çağrısı başvuru rehberine ilişkin konuları ele aldı.

Toplantı öncesinde basına görüntü veren KUZKA Yönetim Kurulu Üyeleri, daha sonra basına kapalı olarak gündemde yer alan konuları görüşmeye geçti. Toplantıda önce KUZKA Genel Sekreter Vekili Dr. Serkan GENÇ tarafından, Ajans faaliyetlerine ilişkin Yönetim Kurulu Üyelerine bilgilendirme sunumu yapıldı. Daha sonra Yönetim Kurulu Üyeleri gündem maddelerinin görüşmesine geçti. Görüşmede Ajansın 2015 Yılı İktisadi Kalkınma (İKAP) ve Bölge Altyapısının Geliştirilmesi (BAP) Mali Destek Programları kapanış raporları ile 2017 Yılı Güdümlü Proje Desteği ve 2017 Yılı Proje Teklif Çağrısı Başvuru Rehberine ilişkin maddeler üyeler tarafından ayrı ayrı değerlendirildi.

KUZKA Yönetim Kurulu Toplantısı gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından karara bağlanması ile sona erdi.


 

 

 


Etiketler:

KUZKA Vali Hamdi Bilge Aktaş Başkanlığında Yapıldı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com