Güzel Sanatlar Fakültesi Karma Sergisi Açıldı


Tarih: 22-11-2017 08:10 Gundem Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 806 Defa Görüntülendi

Güzel Sanatlar Fakültesi Karma Sergisi Açıldı

Güzel Sanatlar Fakültesi Karma Sergisi Açıldı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından yılsonu karma sergisi açıldı.

100.Yıl Kültür Merkezinde gerçekleştirilen açılışa; Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Murat Arı, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Muhtar Kocakerim, Güzel Sanatlar Fakültesine bağlı Resim, Grafik, Seramik, Fotoğraf, Moda ve Tekstil bölümü öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Çukurova Üniversitesi, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden de öğretim üyelerini katıldığı serginin açılış konuşmasını Güzel Sanatlar Fakültesi Öğr. Gör. Eser Şensılay yaptı.

Açılış da konuşan Şensılay; Yıl Sonu Karma sergi etkinliğimize gelen herkese teşekkür ederim umarım keyif alırsınız diyerek sözü Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Vekili Murat Arı’ya bıraktı.

Murat Arı konuşmasında; Emek veren tüm arkadaşlara öncelikle teşekkür ediyorum. Güzel sanatlar aslında hem bir üniversitenin hem de bulunduğu ilin vitrinidir, dışa bakan yüzüdür. Bu gözle baktığımız zaman gösteriş, ambalaj onun ortaya konulma şekli son derece önemlidir. Bizler Güzel Sanatlar Fakültemizi ve bu fakültede emek harcayan arkadaşların yaptığı çalışmaları bu gözle değerlendiriyoruz” dedi.

Sergi 27 Kasım 2017 tarihine kadar açık kalacak.

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com