İsmail Ayhan Kimsenin Adamı Değiliz


Tarih: 17-11-2017 10:21 Gundem Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 2410 Defa Görüntülendi

İsmail Ayhan Kimsenin Adamı Değiliz

Türk Eğitim Sen'in Çiçeği Burnunda Başkanı Basınla Buluştu.

Türk Eğitim-Sen’in Çankırı Şube Başkanı İsmail Ayhan Basın Mensupları ile Yemekte Bir Araya Gelerek Açıklamalar Yaptı.

Toplantıdaya Şube Başkan Yardımcısı Vehbi Acar, Mali Sekreter Alparslan Şen, Teşkilatlandırma Genel Sekreteri, Ali Karahasan, Mevzuat Sekreteri Süleyman Altınsoy, Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Ömer Yiğit, Basın ve Dış İlişkiler Sekreteri Ömer Faruk Bakla katıldı.

Başkanlık bayrağı Nuh Yalçın’dan alan İsmail Ayhan, “Bizler sendikacı kimliğimiz ile üyelerimizin ekonomik, sosyal ve özlük haklarını savunmanın yanı sıra milli ve manevi çizgimizle, duruşumuzla toplumun hassas noktalarına parmak basmak istiyoruz” dedi.

Başkan İsmail Ayhan, başkanlık seçimini 3 aday ile tatlı bir rekabet içinde gerçekleştirdik, “Türkiye genelinde tek Çankırı’da 3 aday çıktı. 3 aday olmasının Çankırı’nın demokrasiye ne kadar sahip çıktığının göstergesi” diye konuştu. Eski başkan Nuh Yalçın’ın kendisi ile birlikte üst kurul delegesi seçildiğini söyledi.

 Eylem ve konferanslar düzenleyeceklerini,  basın açıklamasında bulunacaklarının altını çizen Ayhan,  “Artık bunları yapmamız gerekiyor. Birlikte güzel hizmetlere imza atmak için yola çıktık. Türk Eğitim-Sen olarak birlik ve beraberliğimiz devam ediyor” ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının da sorularını cevaplandıran

Ayhan, hiçbir partinin arka ve ön bahçesi olmadıklarının altını çizerken, “Biz sendika olarak her partiye eşit mesafedeyiz. Müdür odası veya ikna odalarında değil, öğretmenler odası ve hizmetliler odasında sendikacılık yapacağız”, hala güçlüyüz. İlçelerimizde ve üniversitemizde daha özel bir çalışma içinde olacağız. Sendikamız haftanın 7 günü açık olacaktır. Şuan Çankırı genelinde 820 üyemiz bulunmaktadır. diye konuştu.

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com