Vali Hamdi Bilge Aktaş, yeni Kaymakamlarla yemekte bir araya geldi


Tarih: 15-11-2017 15:17 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3305 Defa Görüntülendi

Vali Hamdi Bilge Aktaş, yeni Kaymakamlarla yemekte bir araya geldi

Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırı’da boş olan ilçe kaymakamlıklarına vekâleten görevlendirilen Kaymakamlara yemek verdi.
Hacı Ali Tesisleri’nde verilen yemeğe Vali Yardımcıları Abdullah ASLANER, Zeki KARACA ve diğer ilçe kaymakamları da katıldı. Yemekte yeni kaymakam vekillerini tebrik ederek görevlerinde başarı dileyen Vali AKTAŞ, yeni kaymakamların uyumlu bir şekilde çalışarak görevlendirildikleri ilçelere önemli hizmetler yapacaklarına inandığını ifade etti. Vekil Kaymakamlar ile yakından ilgilenen Çankırı’nın Mülki İdare Amirleri, genç kaymakamlarla tecrübelerini paylaştı.

Hatırlanacağı gibi geçtiğimiz haftalarda Çankırı’nın Kurşunlu ilçesine Betül BÜYÜKKILIÇ, Şabanözü ilçesine Mehmet Faruk KAZDAL, Kızılırmak ilçesine Mustafa Caner CULUKAR, Orta ilçesine Yunus Emre TEMEL ve Korgun ilçesine ise Abdurrahman ÇELEBİ Vekil Kaymakam olarak atanmıştı.


 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com