Çankırı Belediye Başkan İstişare Yaptı


Tarih: 14-11-2017 12:44 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1499 Defa Görüntülendi


Çankırı Belediye Başkan İstişare Yaptı


Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç İstişare Etti


Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisinin yeni dönem öncesi bilgilendirme toplantısı Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezinde yapıldı. Toplantıya katılan Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çocuk Meclisi bünyesinde şehrin yönetimine katılan çocuklar ile istişare etti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç,  katıldığı Çocuk Meclisi Toplantısı’nda çocuklar ile sohbet etti ve birçok konuda onların fikirlerini aldı. Çocukların tezahüratları ile karşılanan Başkan Dinç, kendisini en mutlu eden çalışmaların çocuklara yönelik gerçekleştirdiği hizmetler olduğunu belirtti. Dinç, “Yavrularımıza her açıdan gelişmiş, büyümüş ve süper güç olmuş bir ülke bırakmak istiyoruz. Bunu ancak siz yavrularımızın çok çalışması ile başarabiliriz. Biz Dünyaya hükmetmiş bir ecdadın çocuklarıyız. Kendimizi, yeteneklerimizi, bilgimizi geliştireceğiz, sosyal çocuklar olacağız. Sizler, üstün bir medeniyetin varisi ve torunları olarak üstün olduğunuzu asla unutmayınız. Bilgi ve teknoloji çağında bütün yenilikleri takip edeceğiz ama bize miras bırakılan değerleri de unutmayacağız. Çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak için imkânlarımızın da ötesinde bir gayret sarf ediyor ve etmeye de devam edeceğiz. Şehrimizin geleceğini yönlendirmede düşüncelerinizi beyan etmeniz bizim için çok önemli.  Çocuk Meclisimizin oluşturduğu eylem planı çalışmalarımızın merkezinde olmaya devam edecektir.” dedi.

Çankırı Belediyesi Çocuk Meclisi üyelerinin bu sezonun ilk olağan genel kurul toplantısı için önümüzdeki haftalarda tekrar bir araya gelerek yeni yönetim kadrosunu oluşturacağı bildirildi. 


 

 

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 21:03 - Çankırı haberleri