Bakan Sarıeroğlu Çankırı’da Erik Dalı İle Karşılandı.


Tarih: 12-11-2017 15:12 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 7523 Defa Görüntülendi


Bakan Sarıeroğlu Çankırı’da Erik Dalı İle Karşılandı.


Bakanı Jülide Sarıeroğlu: Çırdırmaya Ne Yapamayacaklarını Bilememeye Devam Edecekler


Ak Parti Çankırı Merkez İlçe 6. Olana Kongresine katılan Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu kongrenin yapılacağı yerde davulcuların ve zurnacıların çaldığı erik dalı ile karşılandı.

Bakanı Erik Dalı ile karşılayan davul ve zurnacılar bakanı karşılamayan gelen Vali Aktaş , siyasiler ve İl başkanı Kaman’dan harçlık  almayı da ihmal etmediler.

Bakan Sarıeroğlu’nu Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz,Belediye Başkanı İrfan Dinç, İl Başkanı Celal Kaman , Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu, İl Müdürüler ve vatandaşlar karşıladı.

Ak parti Çankırı Merkez İlçe Başkanlığını şimdiki başkanı Mustafa Potukoğlu  tekrar aday gösterildi.

Salonda ilk konuşmayı Merkez İlçe Başkan Mustafa Potukoğlu Potukoğlu yaptı.

Yapılan diğer konuşmalar sonrasında Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu konuşma yaptı.

Bakan Jülide Sarıeroğlu, Ankara da ve ilimizde yaşan Çankırılılara övgü dolu sözler kullandı. Hatta Ankara Çubuk – Çankırı yolunun da duble olması için bakanları ile görüşme yapacağını Çankırı milletvekillerinin de bu konuda başarılı olduğunu da ifade etti.

Kongre tek liste ile aday olan Mustafa Potukoğlu ve yönetimi seçilmesi ileson buldu

Süre:00:51 – 01:07 Merkez İlçe Başkanı Potukoğlu”Biz 14-15 yıllık yoldan gelmiyoruz. Biz asırlardır yürüyoruz. AK Parti asırlardan öncesinden başlamı. Kutlu bir yürüyüşün mirasını omuzlarında taşıyan bir partidir.

Süre:01:08 - Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu” Bizim büyümemiz karşısında İnanın şu anda bütün Dünya ülkeleri şaşkınlık içinde. Bu nasıl olur diye. Bizim yaşadığımız bu süreci inan her hangi bir ülke yaşasaydı. Aya dahi kalkamazlardı. Sokak dahi çıkamazlardı.
Öyle bir milletiz ki bizi asla bizi yıldıramıyorlar. Asla bizi faz geçiremiyorlar. Asla bizi hedefimizden geri döndüremiyorlar. Bu yüzdende çıldırıyorlar.Ne yapacaklarını bilemiyorlar.
Çırdırmaya Ne Yapamayacaklarını Bilememeye Devam Edecekler
Daha çok çalışacağız. Daha çok çabalayacağız. Ülkemizin daha çok gelişmesi için daha hızlı gelişmesi için elimizden gelen çabayı ortaya koymaya devam edeceğiz.”
Talepleri Biliyoruz Diyen Bakan:
“Talepleri biliyoruz. İhtiyaçları biliyoruz. Beklentileri biliyoruz. Her şey masamızda. Her konu ile çalışıyoruz. Hiçbir sorunu ötelemek, hiçbir sorunu söyle sümen altı etmek söz konusu değil.
Bir taşarönle ilgili sürecimiz var. Göreve geldim.Bende bir geçmişe sahibim. Çok iyi biliyorum taşöendeki kardeşlerimizin taleplerini, beklentilerini ihtiyaçlarını. Geldik hemen çalışmamıza başladı.
Allah’ın izni ile her yerde bu konu ile ilgili bir şekilde konuyu farklı mecralara çekmeye çalışan kesimler var. Onlar bu gayretleri bir kenara bıraksınlar.
Sayın Başbakanımız grup toplantısında açıkladı. İnşallah busene bitmeden taşarönle ilgili , taşarende çalışan kardeşlerimizin, vatandaşlarımızın kamuda istihdam imkanı ile ilgili çalışmamızı tamlayacağız. Gereğini yerine getireceğiz.”
Engelliler konusuna da değinen Bakan”
Başbakanımız grup toplantısında 5 bin engelli kardeşimizin kamuda atanması ile alakalı atama müjdesini engelli kardeşlerimize verdi.
İnşallah bu konuda olduğu gibi verdiğimiz sözlerin arkasında duracağız. Üzerimize düşen her türlü çabayı gayreti göstereceğiz.
İstihdam seferberliği kapsamında da 1milyon 300 bin kişiye son bir yılda 15 temmuzun arkasında iş imkanı yaratmıştır. Şu an bu kişiler çalışmaktadır.
Ne derlerse desinler bu yenilecek değil.. Alkışlanacak bir performanstır.
İnşallah dünyanın örnek aldığı bir başarı hikayesidir.”dedi

Video Görüntüleri

 
Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MUSTAFA POTUKOĞLU BAŞKANLIĞINDA AK PARTİ ÇANKIRI MERKEZ İLÇE YÖNETİMİ
MUSTAFA POTUKOĞLU
BURAK YASİN SAYGI
DOĞAN GÜNEY
GAMZE YAŞAR
MURAT HARPUT
MUSTAFA ULUTAŞ
ABDULLAH KIRIKER
BAYRAM ÇİFTÇİ
İBRAHİM HARMANCI
HÜSEYİN TÜRKOĞLU
MURAT GÖBÜT
BEDRİYE SEZGİ AKTAŞ
MELİKENUR ORUÇ
ÖZNUR KAYNAK
ŞÜKRÜYE SARIARSLAN
FATİH KESİKOĞLU
MURAT DÜĞMELİ
İSMAİL KAYABAŞI
HARUN KARATAŞ
MUZAFFER AYDINLIYEDEK ÜYELER
KEMAL ÇELİK
MURAT KARAMAN
BAYRAM HATİPOĞLU
ABDULKADİR YİĞİT
EMİN KORKMAZ
RAMAZAN YARDIMCI
MUHSİN ÖZÜN
KERİM ÜNAL
MİHRİBAN ÖDEMİŞ
YAHYA KARACA

 Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 19-08-2018 21:03 - Çankırı haberleri