Vali Hamdi Bilge Aktaş: 10 Kasım  Mesajı


Tarih: 09-11-2017 22:21 Gundem Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1322 Defa Görüntülendi


Vali Hamdi Bilge Aktaş: 10 Kasım Mesajı


Çankırı Vali Hamdi Bilge Aktaş : 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı


Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’ın 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü Mesajı
Cumhuriyetimizin kurucusu, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 79. yıldönümünde milletçe saygı ve rahmetle yâd ediyoruz.

Atatürk, üstün kişiliği, hedefleri ve öngörüleriyle yaşadığı yüzyıla yön vermiş en büyük Devlet adamlarından biridir. O, kendisini milletine adamış, bağımsızlık ve hürriyet yolunda karşısına çıkan bütün engelleri aşarak, gösterdiği büyük başarılarla başka milletlere de örnek olmuş tarihî bir kişiliktir.
Büyük Atatürk, her şeyden önce Türk milletinin tarihî birikimi ve azmine inanarak neleri başarabileceğini son derece iyi idrak etmiş ve gaye edindiği ilkeleri doğrultusunda aziz milletimizin hak ettiği huzur ve saadete ulaşmasına vesile olmuştur. Türk milletine öncülük eden, milletin iradesinden güç alan Mustafa Kemal’in manevi varlığı, idealleri ve emanetleri millet vicdanında her zaman yaşatılacaktır.

Vefatının sene-i devriyesi vesilesi ve herkesin anlaması temennisiyle Onu ebediyete irtihalinin yıldönümünde bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyorum.

Hamdi Bilge AKTAŞ
Çankırı Valisi


Etiketler:

Vali Hamdi Bilge Aktaş: 10 Kasım Mesajı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com