CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin’in 10 Kasım Mesajı


Tarih: 09-11-2017 20:51 Siyaset Muhabir: Haberci Kmax  Bu Sayfa: 858 Defa Görüntülendi

CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin’in 10 Kasım Mesajı


Cumhuriyetimizin KURUCUSU, tarihe ve insanlığa mal olmuş, eşsiz insan, büyük devlet adamı, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aramızdan ayrılışının 79. Yıldönümünde özlem, saygı ve  rahmetle anıyorum.

Engin düşünceleriyle bağımsızlığımızın, ulusal birliğin, bölünmez bütünlüğün, mutlu bir vatandaşlık ülküsünün ve barış içinde bir dünya düzeninin bayraklaşan ismi olan, Ulu Önderimizin izinde olmayı büyük bir onur ve gurur vesilesi sayıyoruz.

Hedef olarak gösterdiği, çağdaş uygarlık yolunda, ilerleyebilmek için bilim ve akıl esasları üzerine kurduğu düşünce sisteminden güç ve ilham alıyoruz. ATATÜRK’ün düşünceleri ve düşüncelerinin hayat bulduğu İlke ve Devrimlerin dünya durdukça ve yüce ulusumuzun rehberi olmaya devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Aziz ATA’m; Türk Milleti en büyük eserin Cumhuriyet’e ve Devrimlerine yürekten bağlıdır. Sevgin Yüce Türk Milleti’nin kalbinde sonsuza kadar yaşayacaktır. Türk Gençliği çizdiğin uygarlık yolunun vazgeçilmez olduğu bilinciyle kurduğu Cumhuriyet’e ve değerlere sarsılmaz bir inançla sahip çıkacaktır.

Bu duygularla başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimize saygı ve rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

İlhan TEKİN
CHP  Çankırı İlBaşkanı


Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com