CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin’in 10 Kasım Mesajı


Tarih: 09-11-2017 20:51 Siyaset Haberleri Muhabir: Haberci  Bu haber: 1382 Defa Görüntülendi


CHP Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin’in 10 Kasım Mesajı


Cumhuriyet Halk Partisi Çankırı İl Başkanı İlhan Tekin’in 10 Kasım Mesajı


Cumhuriyetimizin KURUCUSU, tarihe ve insanlığa mal olmuş, eşsiz insan, büyük devlet adamı, Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün aramızdan ayrılışının 79. Yıldönümünde özlem, saygı ve  rahmetle anıyorum.

Engin düşünceleriyle bağımsızlığımızın, ulusal birliğin, bölünmez bütünlüğün, mutlu bir vatandaşlık ülküsünün ve barış içinde bir dünya düzeninin bayraklaşan ismi olan, Ulu Önderimizin izinde olmayı büyük bir onur ve gurur vesilesi sayıyoruz.

Hedef olarak gösterdiği, çağdaş uygarlık yolunda, ilerleyebilmek için bilim ve akıl esasları üzerine kurduğu düşünce sisteminden güç ve ilham alıyoruz. ATATÜRK’ün düşünceleri ve düşüncelerinin hayat bulduğu İlke ve Devrimlerin dünya durdukça ve yüce ulusumuzun rehberi olmaya devam edeceğine yürekten inanıyorum.

Aziz ATA’m; Türk Milleti en büyük eserin Cumhuriyet’e ve Devrimlerine yürekten bağlıdır. Sevgin Yüce Türk Milleti’nin kalbinde sonsuza kadar yaşayacaktır. Türk Gençliği çizdiğin uygarlık yolunun vazgeçilmez olduğu bilinciyle kurduğu Cumhuriyet’e ve değerlere sarsılmaz bir inançla sahip çıkacaktır.

Bu duygularla başta Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, kahraman silah arkadaşlarını, tüm şehitlerimize saygı ve rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

İlhan TEKİN
CHP  Çankırı İlBaşkanı

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri