Kafaya Koydu İlimizde İşsiz Bırakmayacak


Tarih: 07-11-2017 15:47 Gundem Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 9915 Defa Görüntülendi

Kafaya Koydu İlimizde İşsiz Bırakmayacak

Kafaya Koydu Çankırı’da İşsiz Bırakmayacak

Türkiye İş Kurumu Çankırı İl Müdürü Alim Çaycı ve Ekibi Gece Gündüz, Mesai Kavramı Tanımadan Yaptığı Çalışmalarla Takdir Topluyor.

İş-Kur Müdürü Alim Çaycı Çankırı’da kim nerde ne iş yapıyor, kimin hangi işe ihtiyacı var hepsine yardımcı olmak ve insanların bir iş sahibi olması için gece gündüz demeden ekibi ile birlikte sahada çalışarak bir zamanlar ne iş yaptığı dahi bilinmeyen İş-Kur Müdürlüğünü halkın gözünde bir numaraya çıkarttı. İl Müdürlüğüne atandığı günden itibaren dur durak bilmeyen Müdür Çaycı İş ihtiyacı olan herkesle tek tek ilgilenirken, Çankırı genelindeki işyeri sahiplerinin de ayaklarına giderek İş-Kur tarafından sağlanan iş başı eğitim çalışmalarında Çankırı’yı Türkiye genelinde sayılı illerden birisi yaptı. Bu çalışmalarının semeresi olarak artık iş yeri sahipleri İş-Kur Müdürünü makamında ziyaret ederek teşekkürlerini iletiyorlar.

Son olarak SUMİTOMO RUBBER AKO Lastik Fabrikası İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdürü Sayın FUJİO INADA ziyarette bulunarak. İstihdam alanı ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Girişimcilik Eğitim Programlarında Kurslar açarak insanların kendi işlerini kurmalarında destek olmaktadırlar.

Çankırı genelindeki sanayi bölgelerini tek tek gezerek yeni istihdam alanlarını yerinde görüp iş başı eğitim sözleşmeleri yapan Alim Çaycı halka karşı güler yüzlülüğü ile de takdir toplamaktadır.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com