Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği Ziyaretlerde Bulundu


Tarih: 07-11-2017 07:41 Gundem Haberleri Muhabir: Turgut Reis  Bu haber: 1236 Defa Görüntülendi

Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği Ziyaretlerde Bulundu

Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği Ziyaretlerde Bulundu

Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciği Vali, Rektör ve İl Milli Eğitim Müdürü’nü Ziyaret Etti

Eğitim-Bir-Sen Çankırı Karatekin Üniversite Temsilciği Yönetim Kurulu olarak Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı ve Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Ünal’ı ziyaret etti.

Üniversite Temsilciliği tarafından Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ile Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Turgut Ünal’a nezaket ziyareti gerçekleştirilirken ilerleyen dönemlerde yapılabilecek projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı’ya da ziyarette bulunan Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilciliği Ayrancı ile taleplerini içeren konuları görüştü. Toplantının ardından bir açıklamada bulunan Çankırı Karatekin Üniversitesi Eğitim-Bir-Sen Üniversite Temsilcisi Niyazi Mete Gürgan:” Rektörümüz ile birçok konu hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Taleplerimizi kendisine ilettik. Başta görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavları olmak üzere birçok talebimizin sözünü aldık. Rektörümüzün üniversitemizin vizyonunu büyüteceğine inanıyoruz. Kendisine desteklerinden ve olumlu yaklaşımlarından ötürü çok teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com