Çankırı'nın Yapraklı AK Parti İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı


Tarih: 06-11-2017 22:07 Gundem Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 1816 Defa Görüntülendi


Çankırı'nın Yapraklı AK Parti İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı


Çankırı'nın Yapraklı AK Parti İlçe Başkanlığı Kongresi Yapıldı


Çankırı'nın Yapraklı AK Parti İlçe Başkanlığı Kongresi yoğun bir katılım ile Yapraklı Belediye Spor Tesislerinde gerçekleştirildi.

2014 Yerel seçimlerinden sonra AK Parti Genel Merkezince Yapraklı İlçe Başkanlığı görevine getirilen bu güne kadar başarılı bir şekilde Başkanlık görevini yürüten İhsan Haydar ile Tek aday ve Tek Liste olarak kongre seçimlerine giden AK Partide İhsan Haydar  kongreye katılan tüm delegelerin oyunu alarak ekibiyle ikinci kez Yapraklı İlçe başkanı oldu.

Yapraklı Belediye Spor Tesislerinde Yapılan Kongreye AK Parti Milletvekilleri Hüseyin Filiz, M.Emin Akbaşoğlu, AK Parti İl Başkanı Celal Kaman, Yapraklı Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu, İl Genel Meclis Üyesi Kadir Şimşek, Mahir Özdemir, Şaban Ceylan, AK Parti Kadın Koları Başkanı Hacer Rukiye Yıldırım, Yapraklı Güreş Ağası Yakup Karaman ve delegeler katıldı.

Kongrede Kürsüye ilk olarak AK Parti İl Başkanı Celal Kaman geldi. " Çıktığımız bu kutlu yolda kongrelerimizin yeniden diriliş kongresi olduğunu hepinizin bilmesi gerektiğini diliyorum. Yeni bir kongredemek dahada güçlenmek demektir. Bu ülkeye, bu aziz millete hizmet demektir. Gönül kazanmayı oy kazanmak kadar önemli gördük. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışına sımsıkı sarıldık. AK Parti bir davadır. Basit çıkarların karşılığının bulunabileceği bir teşkilat değildir. Aksine gerektiğinde ödün verilecek, gerektiğinde her türlü fedekarlığı yapabilecek dava adamlarının teşkilatıdır. Bu dava için canla başla çalışan herkese teşekkürlerimi susnuyorum" dedi.
 Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz" Çankırı için İlçelerimiz için yapılan projeleri iki milletvekiliniz olarak takip ediyoruz. Bir proje bitmeden bir başka projenin çıkması için çalışıyoruz.
Filiz AK PArti nedir? nasıl bir harekettir dediğiniz zaman biz AK Partiyi şöyle biliyoruz bize benzeyen yaşantsıyla, varoluşuyla, dik duruşuyla, attığı her adımıyla, bizim kendimize benzeyen insanları orada buluyorsak orası bizim için AK Partidir. dedi.
Filiz; AK Parti Reformis bir harekttir. Biz reform hareketiyiz. AK Parti ülkemizin her yerşne hizmet götüren bir partidir. Hakkaride milletvekilimiz yok diye Hakkariye havaalanı yapmadık mı AK Parti hizmet için vardır.
Burada İlçe Başkanımız ve Belediye Başkanımız diğer ilçelere örnek bir davranışta bulunuyorlar birlik içinde çalışıyorlar bir elin nesi var iki elin sesi var. İkisi geliyorlar işlerini takip ediyorlar. Yapraklı için iki önemli projemiz var. Birincisi 50 dönümlük bir arazi tahsisi yapıldı. Buraya Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığıyla görüştük yaşlılar için aile yaşam merkezi yapılacak, ikinci çok büyük bir proje aslında bugün açıklamak istemiyordum ama bu müjdeyi vermek istiyorum Yapraklı'nın hayatını kurtaracak bu projenin çalışma aşamasındayız. İki Yıllık bir proje bu yerini hemen hemen beğendirdik yabancı sermayeyle, Katarla, Suudi Arabistanla ilgili bir sermaye bu Yapraklı yaylalarında Orman ve sağlık turizmine yönelik bir proje kabul ettiler görüşmeleri devam ediyor. İnşallah bittiğinde Yapraklıyı kurtaracak bir proje olacaktır.
Filiz konuşmasının son bölümünde 15 Temmuz da yaşannalara ayırırken Fetö mağduru diye bir şey yok. Bir mağdur varısa aziz şehitlerimizin eşleri, çocukları, anne, babalarıdır. Bize gelip mağdur olduklarını söyleyerek affedilmelerini isteyenler var ben onlara bizden değil gidin şehit ailelerinden gazi ailelerinden af dileyin diyorum. Eğer yanlış bir hesap varsa yanlış hesap Bağdattan döner." dedi.

Çankırı Miletvekili M.Emin Akbaşoğlu "1 Kasım seçimlerinde Yapraklıllılar olarak gittiniz oy kullandınız ve Yapraklılılar olarak çok güzel netice ortaya koydunuz Allah hepinizden ebediyyen razı olsun. Biz bu iki yıllık sürede ne yaptık. Milletvekilleri olarak bizim karnemiz nedir, hükümet olarak  karnemiz nedir diye baktığımızda son iki yılda 2 katrilyon yatırımın gelmesine vesile olduk imza attık. dedi.
 
Belediye Başkanı Ali Hasekioğlu; " Sayın vekillerimizin açıklamış olduğu proje bittiğinde inşallah Yapraklı ve köylerinin makus talihi değişecektir. Kendilerine bu nedenle ve bu güne kadar yapılan hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim. Kongremize katılan tüm konuklarımıza da ayrıca teşekkür ederim"dedi.

AK Parti İlçe Başkanı İhsan Haydar "Sözlerine konuklara hoş geldiniz diyerek başlayan Başkan Haydar, bizde AK parti kurulduğundan bu güne değin teşkilatçılık anlayışımızı bir dava düsturuna dayandırarak dava adamı nasıl olunması gerekiyorsa o şekilde davranarak çalışmamızı sürdürerekson üç yıllık süreçte elhamdülillah başarı getirdik. Son üç yılda girdiğimiz seçimlerde Çankırı birinciliğini ve Türkiye de 950 ilçe içerisinde ilk yirmileri hiç bırakmadık. Bu başarıda bizleri yalnız bırakmayan başta teşkilat mensupları olmak üzere muhtarlarımıza ve tüm seçmenlerimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum dedi.
Başkan Haydar, 15 Temmuz da yaşananlara da değinerek İlçe Teşkilatı olarak İl Teşkilatımızın talimatları doğrultusunda hareket ederek İlçemiz ve köylerimizle birlikte meydanlarda yerimiz alarak devletimizn. milletimizin ve Cumhurbaşkanımız, Reisimiz, Başkomutanımızın yanında yerimizi aldık. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet gazilerimize sağlık, ailelerine de sabırlar diliyorum. dedi.
Başkan Haydar; İlçe Başkanlığı döneminde yapılan yatırımlardan ve hizmetlerden bahsederek bu hizmetlerin yapılmasında başta Milletvekillerimize ve tüm emeği geçen dava arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim" dedi.

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, kalabalık

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, yürüyen insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar, yürüyen insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar, düğün, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava
Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri