Bu Takım Hak Ediyor. Sahip Çıkalım


Tarih: 06-11-2017 13:04 Spor Muhabir: Kubilay  Bu Sayfa: 1563 Defa Görüntülendi

Bu Takım Hak Ediyor. Sahip Çıkalım


Bölgesel Amatör Ligdeki tek temsilcimiz olan 1074 Çankırıspor’umuz  Çankırı Atatürk Stadyumunda Çubukspor A.Ş kulübünü ağırladı .

Maçı Antalya bölgesi hakemleri yönetirken dakikalar 36.dakikayı gösterdiğinde Çubukspor Murat Almış’ın golüyle 1-0 öne geçti ve ilk yarı bu skor ile tamamlandı .

İkinci yarıda kendi kimliğine bürünen ve daha etkili olan ekibimiz 67.dakikada Emirhan’ın kafa golüyle skoru eşitledi . Golden sonra baskılarını artıran ekibimiz başka gol bulamayınca maçta 1-1 sona erdi .

1074 Çankırıspor bu ligde Çubukspor ile beraber en fazla beraberlik alan takım olarak göze çarpıyor . Ekibimiz evinde oynadığı maçlarda ise hiç yenilgi yüzü görmedi.

Gelelim işin maddi boyutuna Çubukspor A.Ş’nin bir futbolcusu ekibimizin toplam maliyeti kadar , bu aslan yürekli 22 güzel kardeşimiz şehrimizi en iyi şekilde temsil ediyorlar.

Grubumuzdaki diğer illere baktığımız ve analiz ettiğimizde Bartınspor Spor Toto Teşkilat Başkanlığı , Belediye ve İş Adamlarını arkasına alarak güzel bir ekip kurmuş ve şampiyonluğa oynuyor , Anadolu Kırıkkalespor ise Sendika Takımı  ve Belediyenin tahsis etmiş olduğu otoparklar ile gelirini sağlıyor ve bu takımda şampiyonluğun en büyük adayı , Kırşehir Belediyespor, Karadeniz Ereğli Belediyespor , Sincan Belediyespor , Çubukspor ise bilindiği üzere senelerdir yatırım yapıyor ve zirveye oynuyor . Bizimde artık bu seviyelerde olmamız ve 1074 Çankırıspor’umuzu üst lige çıkarmamız lazım . Bu yüzden takıma maddi destek şart.

Beyler bu şehir bizim , bu takım bizim çok yakın zaman’da umarız bu feryatları duyarlar ve Çankırı’mızın tek temslcisi 1074 Çankırıspor kulübümüze gerekli destekler sağlanır . Biz medya olarak gerekeni yapmaya hazırız.  Herkesin elini taşın altına koymasını ve şehir olarak kenetlenmesini istiyoruz.​
 

 

 

 


Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com