Çankrı Amatör Ligde Haftanın Görünümü


Tarih: 06-11-2017 08:34 Cankirispor Haberleri Muhabir: Hüseyin Durmaz  Bu haber: 1302 Defa Görüntülendi


Çankrı Amatör Ligde Haftanın Görünümü


Çankırı Amatör Ligde Haftanın Görünümü


Çankırı Amatör Liginde bu hafta oynanan maçlarda alınan sonuçlara bakıldığında Kurşunlu Belediye Spor ve Çankırı Spor dolu dizgin giderken diğer takımlar inişli çıkışlı grafik çizmeye devam ediyor.

Çankırı Spor Toto Stadında Cumartesi günü saat 14.00 da Yeşil Korgun Belediye Spor ve Çankırı Spor karşı karşıya geldiler. Orta Hakem Kerim Çataklı'nın başlama düdüğüyle maç başladı. Seyir zevki yüksek bir maç izleneceği düşünülürken her iki takımında ortaya koyduğu vasat futbol ilk yarının 0-0 bitmesine neden oldu.

İkinci yarıda Yeşil Korgun Belediye Spor oyunu birinci bölgede kabullenerek kontra atak bir futbol tercih ederken Çankırı Spor oyunu domine etmeye çalışan taraf olmasına rağmen bulduğu pozisyonları etkili kullanamıyordu. Müsabakada 65. dakikaya girilirken Yeşil Korgun Belediye Spor sağ kanattan geliştirdiği bir atakda korner çizgisine yakın bölgeden Ramaza'nın ceza sahasına yaptığı yüksek bir orta da arka direkte bom boş kalan Akarsu topu ağlarla buluşturdu. 1-0 
Yeşil Korgun Belediye Sporda buldukları golün sevinci sürerken Çankırı Spor yaptıkları santra vuruşunun ardından yakaldığı pozisyonda Yeşil Korgun Belediye Spor Kalecisi Deniz'in büyük ikramını geri çevirmeyen Çankırı Sporda Yusuf oldu. 1-1

Attığı golün akabinde gol yiyen Korgun Belediye spor şoku atlatamadan yaptıkları santra vuruşunun ardından kaybettikleri topu Çankırı Sporlu oyuncular çok iyi değerlendirdi. Yaptıkları bir ara pası ile kaleciyle karşı karşıya kalan Çankırı Sporlu Sedat topu ağlara gönderdi. Aynı zamanda Çankırı spora galibiyeti getiren gol oldu. 2-1

Benim maç analizim zaman zaman tempo artsada futbol adına vasat bir futbol vardı. Çankırı sporu tecrübeli iki eksik futbolcusu yokken yakalayan Yeşil Korgun Belediye spor cesaretli bir futbolu tercih etseydi eminimki bu haftanın da takımı olurdu. Müsabakanın orta hakeminin tartışmaya açık kararları zaman zaman gerilimi arttırsada futbolcuların sağ duyulu yaklaşımları alkışa değerdi.

Cumartesi günü Orta Deplasmanına giden lider Kurşunlu Belediye Spor dan gelen haberler skorun 9-0 olduğu ve tahminlerin futbolseverleri yanıltmadığıydı.

Pazar günü ise İl Özel İdaresi KH.Spor 1-6 Ilgaz Spor
Yeni Saray Spor 1-2 Çerkeş Belediye Spor
Şabanzü Belediye Spor 2-6 Kızılırmak Belediye Spor

Haftanın Takımı: Çankırı Spor

Gelecek Hafta Programı:
Ilgaz Spor- Kızılırmak Belediye Spor  Ilgaz İlçe Stadı 13.00
Şabanözü Bld. Spor - Çankırı Spor Şabanözü M.Ali Şahin Stadı 13.00
Orta Belediye Spor - İl Özel İdare KH Spor Orta İlçe Stadı 13.00
Kurşunlu Bld. Spor - Çerkeş Bld. Spor Kurşunlu İlçe Stadı 13.00
Yeni Saray Spor - Yeşil Korgun Bld. Spor Çankırı Spor Toto Stadı 13.00


Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, spor yapan insanlar ve açık hava


Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri