MHP Çankırı İl BaşkanıMHP İl Başkanı Muhtarlarla Toplantı yaptı


Tarih: 04-11-2017 14:04 Siyaset Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2778 Defa Görüntülendi


MHP İl Başkanı Muhtarlarla Toplantı yaptı


MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, Çankırı Merkez Muhtarları İle Bir Araya Geldi


MHP’den Muhtarlara Açık Çek
MHP’Lİ ÇELİK, “EMRİNİZDEYİZ”
Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı teşkilatı düzenlediği toplantıda kent merkezindeki mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıda konuşan MHP Çankırı İl Başkanı Hidayet Çelik, “Sizlerin istekleri bizler için emirdir” dedi.

Düzenlenen toplantıya kent merkezindeki mahalle muhtarları ile İl Başkanı Hidayet Çelik, Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, Kadın Kolları Başkanı Huriye Yılmaz, Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Hakkı Esen ile il ve ilçe yöneticileri katıldı.

Sohbet havasında geçen toplantıda muhtarlar, dilek, istek, öneri ve şikâyetlerini MHP heyetine iletti. MHP’nin sadece seçimlerde değil, seçim sonrasında da yanlarında durduğunu belirten muhtarlar, nazik davetleri için MHP teşkilatına teşekkür ettiler.

Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Hidayet Çelik de davetlerine katılan muhtarlara teşekkür ederken, muhtarların devletle halk arasında köprü vazifesi görev önemli bir görev icra ettiklerini anlattı.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin muhtarları en yakın çalışma arkadaşı olarak kabul ettiğini dile getiren Çelik, “Bu anlamda yapacağımız işlerde muhtarımızla sürekli olarak istişareler yapıyoruz. Bizzat görevlendirdiğim gerek il yöneticilerim, gerekse merkez teşkilatım sık sık muhtarlarımızı ziyaret ederek sizler vasıtasıyla vatandaşlarımızın dilek istek ve şikâyetlerini dinleyip not alıyor. Sizlerin işlerine yardımcı olabilmek için aldığımız notlarla bizzat ilgileniyor ve gece gündüz demeden vatandaşlarımızın mutluluğu için çaba veriyoruz. Muhtarlarımızın görev yaptığı mahallelerde sorunlarla bizzat ilgilenerek çözüm yolu aradığını görüyor ve bundan ziyadesiyle memnun oluyoruz. Halka hizmetin hakka hizmet olduğunu bilen muhtarlarımız, halkın gerçek sesi ve gerçek düşünceleridir. Bu anlamda muhtarlarımızın emekleri görmezden gelinemez ve yadsınamaz” diye konuştu.

Muhtarların bulunduğu mahallelerde devletimizin tüm kurumlarını temsil ettiğini ifade eden Çelik,  “Muhtarlık müessesesi bizim için devlet kadar kutsaldır. Sizlerin istekleri bizler için emirdir. Bu anlamda MHP teşkilatları halkın faydasına olacak tüm işlerde muhtarların emrindedir. Şu an burada bulunan İl Yöneticilerim, Merkez İlçe Başkanım, Kadın Kolları Başkanım ve Meclis üyelerim sizlerden gelen istekleri dinleyecektir. İsteklerinizin çözüme ulaşması için elimizden geleni yapacağımızı bilmenizi istiyorum” dedi.

Toplantı karşılıklı iyi dilek temennileri ile sona erdi.
Etiketler:

MHP Çankırı İl Başkanı

MHP Çankırı İl Başkanı 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri