Resepsiyonda Bir Araya Geldiler


Tarih: 29-10-2017 18:47 Gundem Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4924 Defa Görüntülendi

Resepsiyonda Bir Araya Geldiler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 94. Yıldönümü kutlama programı kapsamında resepsiyon düzenlendi
Çankırı Koç Otelde saat:20:00 da düzenlenen resepsiyona Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş ve eşi, Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek ve eşi Canan Çiçek, Belediye Başkanı İrfan Dinç ve Eşi Zeynep Dinç,  Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Çakmak, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Murat Arı, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları ve Ilgaz Belediye Başkanı Arif Çayır ve Eşi, Atkaracalar Belediye Başkanı Rıfat Altuntop,Şabanözü Belediye Başkanı, Korgun Belediye Başkanı, İl Müdürleri, Daire Amirleri, Gazilerimiz, STK Temsilcileri, Siyasiler, Muhtarlar ve sporcular katıldılar.

Vali Hamdi Bilge Aktaş ve eşi, Garnizon Komutanı Albay Oğuz Çiçek ve eşi Canan Çiçek, girişte konuklara hoş geldiniz dediler.

Konuklar güzel sanatlar lisesi öğrencilerin verdiği minik konserler hoşça vakit geçirdiler.

Kokteyllin ilimize en büyük faydası Kurum ve kuruluş yetkilileri ile STK yetkililer ile muhtarların bir arada olması kurumlar arası kaynaşma ve ikili ilişkilerin gelişmesinde büyük katkı sağladı.

Özellikle zamanı iyi değerlendirmek isteyen kişiler, ilişkisi olduğu kurum yetkilileri ile bir araya gelerek  resepsiyonu verimli hale getirdiler.

Bazıları da güncel konuları konuşarak gündem bilgilerini tazelediler.
  


 


  

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com