Hüseyin YakarMali Müşavirler Odası 29 Ekim Kutlama Mesajı


Tarih: 28-10-2017 20:18 STK Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2002 Defa Görüntülendi

Mali Müşavirler Odası 29 Ekim Kutlama Mesajı

Çankırı Mali Müşavirler Odası Başkanı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajları
Bugün 29 Ekim. Atatürk'ün Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak olan sizlersiniz' sözleriyle bizlere emanet ettiği Cumhuriyet'in yıldönümü.
Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde yakılan bağımsızlık ateşinin sönmeyeceğine olan inancımızla bu emaneti korumak ve yükseltmek için gerekirse canımızı bile vereceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmasın.
Bölgemizde devam eden savaş ortamı iç ve dış politikalardaki gelişmeler bizleri kaygılandırsa da bu ülkenin yeniden yükselişe geçeceğine olan inancımız tamdır.
Çünkü bu topraklarda yaşayan insanlar, imkansızlıklar içinde iken verdikleri kurtuluş mücadelesinden başarıyla çıkmış onurlu insanlardır. Çünkü bu coğrafyanın insanları en kötü zamanlarında din, dil, ırk ayrımı gözetmeksizin bir araya gelerek en değerli emanetlerini ve hazinelerini korumasını bilir. 94 yıldır olduğu gibi.
Değerlerimizi günden güne kaybettiğimiz bu günlerde, Cumhuriyetin ilanının 94. yılının yeniden birbirimize kenetlendiğimiz, birbirimize sarıldığımız günlerin başlangıcı olmasını dileriz.
Atatürk'ün emanetini sonsuza dek taşıyacağımıza olan inancımızla, halkımızın Cumhuriyet Bayramını en içten duygularımla kutlarım.
Saygılarımla.
Hüseyin YAKAR
Çankırı Mali Müşavirler Odası  Başkanı


Etiketler:

Hüseyin Yakar

Hüseyin Yakar
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com