Şehir Merkezi Semalarında Yabancı Cisim Görüntülendi


Tarih: 23-10-2017 10:49 Gündem Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 10516 Defa Görüntülendi

Şehir Merkezi Semalarında Yabancı Cisim Görüntülendi


Çankırı Şehir Merkezinde sabah 6-7 sıralarında gök yüzünde görülen yabancı cisim Çankırı semalarında ufo mu? Uçuyor dedirtti.

Sabah saat 6 – 7 sıralarında görüntülediğimiz Cisim şehrin belli bölgesinde bir süre uçtu. Oldukça büyük olan cisim daha sonra görüldüğü bölgede inme seviyesine kadar alçaldıktan sonra tekrar yükseldi.
 Sonrasında Çarşamba pazarı mevkii üstünde bir süre dolaştı.
Bizim görüntü aldığımızıda  flaş patlatırcasına fotoğraf çeker gibi hissettik. Belki Şehri çekti. Belkide bize ışık yanılması oldu.

Arkadaşımla birlikte bir süre izledik. Daha sonrasında Ankara istikametinde hareket etti. 15 dk  sonra tekrar baktığızda orada göremedik.

Şu anda birkaç fotoğrafını yayınladığız görüntülerin ilerleyen zamanda diğer fotoğraflar ve  video görüntülerini de yayınlayacağız.


 

 Etiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com