Çocuk ve  Gençleri Korudular Ödül Aldılar


Tarih: 19-10-2017 21:17 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2660 Defa Görüntülendi


Çocuk ve Gençleri Korudular Ödül Aldılar


Çankırı'da Bu Okullar Çok Etkinlik Yaptılar. Ödül Aldılar


Sosyal Okul Projesi kapsamında bazı okullara ödül verildi

Okulları cazip hale getirerek, okul ile öğrenci arasındaki bağları kuvvetlendirmek, çocuk ve gençleri sosyal çevrenin olumsuz etkilerinden korumak amacıyla üç yıl süre ile Çankırı’daki okullarda uygulanan Sosyal Okul Projesi kapsamında bazı okullara ödül verildi.

Valilik Birlik Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda 2016-2017 eğitim-öğretim yılına ilişkin olarak Sosyal Etkinlikler ve Toplum Hizmeti çalışmaları, Okul Veli İşbirliği Akademik Başarı Ödül Sistemi başlıklarından oluşan kriterler kapsamında değerlendirmesi yapılan okullara ödülleri verildi.

Törene Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ,  Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf YAZICI , Çankırı İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Seval AKTAŞ  ve okul müdürleri katıldı. Proje kapsamında en iyi performansı gösteren okullara ödüllerini Vali AKTAŞ,  Vali Yardımcısı ASLANER ve Milli Eğitim Müdürü YAZICI ve Müdür Yardımcısı Seval AKTAŞ  verdi.

Proje ile 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde il merkezinde okullar tarafından toplam 1180 etkinlik, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde 1912 etkinlik, 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı içerisinde ise 1950 etkinlik yapıldığı belirtildi.

En çok etkinlik yaparak, dereceye giren okullara ödüllerinin takdiminin ardından tören sona erdi.




 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:

Çocuk ve Gençleri Korudular Ödül Aldılar







  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com