Çankırı Alakalı Paylaşımlar Gerçeği Yansıtmıyor


Tarih: 16-10-2017 19:19 Asayis Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2470 Defa Görüntülendi


Çankırı Alakalı Paylaşımlar Gerçeği Yansıtmıyor


Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Açıklama Yaptı. Sosyal Paylaşımlar Gerçeği Yansıtmıyor


Çankırı’da bazı kişiler tarafından sosyal paylaşım sitelerinde ‘Organ mafyası’ olduğu ileri sürülen ve bir kişinin fotoğrafının yer aldığı paylaşımlar dikkat çekmekte, paylaşımlarda şahsın en son Gazi İlköğretim Okulu önünde görüldüğü şeklinde ifadeler yer almaktadır. Sosyal medyada yapılan bu tür paylaşımların vatandaşlarımızın tedirgin olmasına sebep olduğu görülmektedir.

Yapılan çok sayıda paylaşımın ardından emniyet kaynaklarımızca konuyla ilgili geniş çaplı inceleme yapılmış ve yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığı görülmüştür. Bu konuda herhangi bir başvuru da tespit edilmemiştir. Herhangi bir adli olay da mevcut değildir.

Yerel ve görsel basında ''organ mafyasının çocukları kaçırdığı'' yolunda yayımlanan bu tür haberlerin ve söylentilerin tamamı asılsızdır.

Vatandaşlarımızın bu tür paylaşımlara itibar etmemesi gerekmektedir. Halkın huzur ve güvenliği güvenlik güçlerimizin güvencesi altındadır.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri