Çankırı Aşiyan Köprüsünde Geri Sayım Başladı


Tarih: 15-10-2017 20:31 Kurumlar Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu Sayfa: 4956 Defa Görüntülendi

Çankırı Aşiyan Köprüsünde Geri Sayım Başladı


Çankırı İl Koordinasyon toplantısında koordinasyon üyeleri çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  Koordinasyon üyeleri içerisinde en ayrıntılı bilgiyi Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi verdi.

Bölge Müdürü  Özendi İlimizle alakalı tüm yollar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Bu bilgileri video görüntülerini izleyerek öğrene bilirsiniz.

Özendi’nin verdiği tüm bilgiler arasında İlçe yolları , çevre yolu,  kavşaklar, köprüler hatta tarihi köprülerin restorasyonuna kadar bir çok konu yer alıyor.

Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Çankırı şehir merkezinde sona gelinen Aşiyan Köprülü kavşak hakkında da ayrıntılı bilgiler verdi.

Özendi” Çankırı Şehir Merkezinde Aşiyan Köprülü kavşağında yüklenici firma iyi çalıştı. Zamanında yaklaşık bir ay önce bitirilecekti. Köprüde çalışmaların büyük bölümü tamamlandı. Ancak Çankırı’da Finişer temin edilemediğinde köprünün hizmete girmesi gecikti. Firma yetkilileri Köprünün asfaltlanması ve Finşer konusunu da halletmişler.  Finişer bu gün yarin gelecek. (Müdürün Bahşettiği makine geldi Asfaltlama çalışmaları hızla devam ediyor.) Birkaç güne kadar Aşiyan Köprülü kavşak hizmet vermeye başlayacak. Köprü inşaattı belirtilen günde tamlanmış olacak. Hatta iş bitirme tarihinden öncede olabilir.  Şimdiden halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Çankırı yolları ile alakalı merak ettikleriniz varsa Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi video görüntüsünü izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Vİdeo Görüntüleri

 
 
Fotoğraf Kara yolları 15. Bölge Müdürü Husamettin ÖzendiEtiketler:

 
ANA SAYFA

  Bize ait Haberlerimizi Resmi Daireler Kaynak Göstererek Kullana Bilirler
Haber18 ve Reklam Ajansı. Sitedeki yazıların bir kısmı yada tamamı ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz
basın mensupları,haberci,gazeteci,yazarlar  EDİTÖR GİRİŞİ  

 
 

Merkez Aksu Çankırı Türkiye 18200

Çankırı haberleri  ANA SAYFA

 

Çankırı, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir ildir.Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
Insurance Quotes, Free Insurance Quotes,Free Insurance Quotes Online, Online Insurance Comparison,Get multiple online Save money with free insurance quotes from top insurance companies. Compare rates now for all your insurance needs at Save Money Now  insuranceQuotes insurance quotes within minutes using our free online tool. Compare rates and coverage for the best optio
usinsuranceonline.com