Çankırı Aşiyan Köprüsünde Geri Sayım Başladı


Tarih: 15-10-2017 20:31 Kurumlar Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 5499 Defa Görüntülendi

Çankırı Aşiyan Köprüsünde Geri Sayım Başladı

Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi: Finişer Gelecek. Köprü Bitecek.( Finişer Geldi. Çalışma Başladı.)
Çankırı İl Koordinasyon toplantısında koordinasyon üyeleri çalışmaları hakkında bilgiler verdi.  Koordinasyon üyeleri içerisinde en ayrıntılı bilgiyi Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi verdi.

Bölge Müdürü  Özendi İlimizle alakalı tüm yollar hakkında ayrıntılı bilgiler verdi. Bu bilgileri video görüntülerini izleyerek öğrene bilirsiniz.

Özendi’nin verdiği tüm bilgiler arasında İlçe yolları , çevre yolu,  kavşaklar, köprüler hatta tarihi köprülerin restorasyonuna kadar bir çok konu yer alıyor.

Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, Çankırı şehir merkezinde sona gelinen Aşiyan Köprülü kavşak hakkında da ayrıntılı bilgiler verdi.

Özendi” Çankırı Şehir Merkezinde Aşiyan Köprülü kavşağında yüklenici firma iyi çalıştı. Zamanında yaklaşık bir ay önce bitirilecekti. Köprüde çalışmaların büyük bölümü tamamlandı. Ancak Çankırı’da Finişer temin edilemediğinde köprünün hizmete girmesi gecikti. Firma yetkilileri Köprünün asfaltlanması ve Finşer konusunu da halletmişler.  Finişer bu gün yarin gelecek. (Müdürün Bahşettiği makine geldi Asfaltlama çalışmaları hızla devam ediyor.) Birkaç güne kadar Aşiyan Köprülü kavşak hizmet vermeye başlayacak. Köprü inşaattı belirtilen günde tamlanmış olacak. Hatta iş bitirme tarihinden öncede olabilir.  Şimdiden halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Çankırı yolları ile alakalı merak ettikleriniz varsa Karayolları 15. Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi video görüntüsünü izleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
Vİdeo Görüntüleri

 
 
Fotoğraf Kara yolları 15. Bölge Müdürü Husamettin Özendi


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com