İl Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Etti


Tarih: 13-10-2017 22:26 Egitim Haberleri Muhabir: Kubilay  Bu haber: 1849 Defa Görüntülendi

İl Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Etti

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Okul Ziyaretlerine Devam Etti
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf YAZICIZI, İlimiz Mareşal Çakmak İlkokulu, Mareşal Çakmak Ortaokulu ile Şehit Ömer Faruk Biçer Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezini ziyaret etti.

Okullarımızın birimlerinde incelemelerde bulunan Müdürümüz, öğretmenlerle toplantı yaparak onların taleplerini aldı. Sınıf denetimlerinde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz öğrencilerle sohbet etti. Okullarda yapılacak etkili ve verimli çalışmalarda öğrencilerin öğrenme sitilleri ile baskın yeteneklerinin tespit edilerek her öğrencinin yeteneğine uygun bir etkinlik alanına yönlendirilmesi, kazanımların ölçülmesinde bilimsel metotların kullanılması, veli eğitim seminerlerine daha fazla ağırlık verilmesini istedi. Okulun ihtiyaçları alındı ve spor malzemesi ihtiyacının giderilmesi için gerekli talimat verildi. Okula yeni görevlendirilen yöneticilere başarılar diledi.

Çalışmalarından dolayı okulumuzun yönetici, öğretmen ve tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.

 Yusuf YAZICI
 İl Milli Eğitim Müdürü
 


 

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com