Çankırı’da İl Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti


Tarih: 12-10-2017 19:29 Valilik Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2104 Defa Görüntülendi


Çankırı’da İl Koordinasyon Toplantısı Gerçekleşti


İl Koordinasyon Toplantısı Çankırı Vali Vekili Abdullah Aslaner başkanlığında Haci Ali Dinlenme Tesislerinde gerçekleştirildi.


Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner başkanlığında gerçekleşe toplantıya: İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Vali Yardımcısı V. Murat Ertekin, Vali Yardımcısı V. Musa Göktaş, Çankırı Belediye Başkan v. Selahattin Aykurt, İlçe Kaymakamları ve İlçe Belediye Başkanları, Bölge Müdürleri ile Çankırı Kamu Kurum ve Kuruluşlarının temsilcileri katıldılar.

Vali Yardımcısı Aslaner’in yaptığı açılış konuşması sonrasında, koordinasyon üyelerin bir çoğu “yatırımlar ve çalışmalar planlandığı gibi gidiyor. Koordinasyonu ilgilendirecek bir konu yok. Sorular olursa yanıtlayayım”dergen…

Bazı gölge müdürleri de yaptıları açıklamalar ile koordinasyon üyelerini ve basını bilgilendirdi. Dolayısı ile kamuda bilgilendirmiş oldular.

Bilgilendirme yapan müdürlerin açıklamaları haber başlıkları ile birazdan yayınlanacak. Özellikle yollar ve su konusunda güzel haberler verdiler.
 
Video Görüntüleri


Fotoğraflar
 
 
 
 
 
 
 


Etiketler:







 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 11:17 - Çankırı haberleri