Çankırı Çerkeş’te muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi


Tarih: 11-10-2017 14:31 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2406 Defa Görüntülendi

Çankırı Çerkeş’te muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

Çankırı Çerkeş’te Vali Aktaş Başkanlığında muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi
Çankırı  Çerkeş ilçesinde muhtarlar toplantısı Vali Hamdi Bilge AKTAŞ başkanlığında gerçekleştirildi. Çerkeş Belediyesi konferans salonunda yapılan toplantıya Vali AKTAŞ’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, Çerkeş Kaymakamı Servet GÜNGÖR, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT,  İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan SOPACI, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan YARIM, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, İl Genel Meclisi üyeleri ile Çerkeş ilçesine bağlı mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan Vali Hamdi Bilge AKTAŞ, her ay gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantılarında köy ve mahallelerin sorunlarını dinleme şansı elde ettiklerini ve problemleri büyük ölçüde giderme şansı bulduklarını ifade etti. Vali AKTAŞ’ın konuşmasının ardından İl Jandarma Komutanlığı köy muhtarlarına yönelik bir bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi. Jandarma sunumunu yapan İL Jandarma Komutanlığı Asayiş Şube Müdürü J. Yzb. Ergin YILMAZ, muhtarlara kaçakçılık, hırsızlık, dolandırıcılık ve benzeri konularda bilgilendirme yaparak, bu konularda dikkatli olunması gerektiğini söyledi.

Toplantı sonunda muhtarlar ile köy ve mahallelerin problemleriyle ilgili daire amirleriyle istişare gerçekleştirildi.

 

 

 

 


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com