haber18 
Rektör Ayrancı Şampiyon Sporcuları Ödüllendirdi


Tarih: 09-10-2017 10:46 Gündem Muhabir: Turgut Reis  Bu Sayfa: 1401 Defa Görüntülendi

Rektör Ayrancı Şampiyon Sporcuları Ödüllendirdi


Üniversitemiz ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan” Gelecek Köprüsü” Projesi ile Spor dünyasına kazandırılan ve alanında Türkiye’nin ilk üç tesisi olan Spor Kompleksimizde yine ülkemizin önde gelen Cimsantik hocalarından Mustafa Öztürk ile çalışan Arda Çınar Sargın ve Barış Bostancı 30 Eylül-01 Ekim 2017 tarihleri arasında Bolu ilinde düzenlenen Trampolin Cimnastik Türkiye Şampiyonası’nda senkronize 10-12 yaş erkekler yarışmasında Türkiye Şampiyonu olarak göğsümüzü kabarttılar.

Her daim sporun ve sporcunun yanında olan Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ayrancı şampiyon sporcuları tebrik ederek ödüllendirdi.

Rektör Ayrancı öğrencilerin ödüllendirirken ayrıca Çankırı Karatekin Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürü Salih Özkan ve Cimnastik Antrenörü Mustafa Öztürk'ü de  emek ve çalışmalarından dolayı kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Spor Şube Müdürü Salih Özkan Çankırı Karatekin Üniversitesinin sporun 15 dalında ferdi ve takım olarak faaliyet gösterdiğini ve başarı yakaladığını ifade ederek "Bizim tesislerimiz Türkiye'nin ilk 3 spor kompleksi arasına girecek teknik ve fiziki altyapıya sahip. Cimnastik Federasyonu Başkanımız tesislerimize hayran kaldığını ifade ederek bu tesisleri milli takımlar için kulllanacaklarını söylediler."dedi.

ANA SAYFA
  18, haber18, Çankırı Haberler  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

ÇANKIRI, HABER, 18