ATM ‘den Çektiği Parayı Unuttu. Başkası Aldı


Tarih: 04-10-2017 16:11 Asayis Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 6246 Defa Görüntülendi


ATM ‘den Çektiği Parayı Unuttu. Başkası Aldı


Çankırı’da bir vatandaş ATM ‘den Çektiği Parayı Unutunca Parayı Başkası Aldı


Çankırı İlEmniyet Müdürülüünden Yapılan Açıklamada:

Çankırı İl Merkezinde bir bankanın ATM’sinden 25.08.2017 günü saat:17:00 sıralarında para çekmek isteyen vatandaşımızın dalgınlık ve unutkanlığı sonucu bıraktığı 1.190 TL. Paranın İl Emniyet müdürlüğümüz Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik Dolandırıcılık Büro Amirliği görevlilerinin titiz çalışması sonucu Şüpheli A.A. isimli şahıs tarafından çekildiği tespit edilerek şüpheli şahıs yakalanmış, tahkikata çok yönlü başlanmıştır.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde mevcut kamu esenliğinin devamı amacıyla, Önleyici ve Adli Kolluk Tedbirleri kapsamında, Suç ve Suçluyla Mücadele ilkesi çerçevesinde vatandaş-kolluk uyumu ile çalışmalara devam edilecektir.
Vatandaşlarımızın huzur ve güveninin sağlanması mevcut olan kamu esenliğinin devam etmesi ancak vatandaşlarımızın destekleri ile mümkündür. Çankırı’mızın huzurunun devamı için vatandaşlarımızın şüpheli gördükleri ve tespit ettikleri her aykırılığı derhal 155 Polis İmdat hattına bildirmelerini bekliyoruz. Unutmayalım ki ihbarlar Polisimizin başarısı ile halkımızın huzurunun devamını sağlayacaktır.


Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com

haber18.com Çankırı Haberleri

Çankırı haberleri