Ders Kitabı Dışında Kitap Kullanılmasın


Tarih: 04-10-2017 08:30 Egitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2102 Defa Görüntülendi

Ders Kitabı Dışında Kitap Kullanılmasın

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı Okulları Ziyaret Etti
Çankırı İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Yazıcı, Muazzez Ser-Ved Amaratoğlu Ortaokulu ile Dr. Refik Saydam İlkokulu’nu ziyaret etti.

Okullarımızın birimlerinde incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Yazıcı sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti. Öğretmenlerle toplantı yaparak talep, görüş ve önerilerini aldı. Okul öncesi sınıfı için bilgisayar talebinde bulunan öğretmenimizin talebi yerine getirildi.

Ders kitabı dışında başka bir kitabın okullarda kullanılmamasının söyledi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın Eğitimde Bilişim Ağı(EBA) portalının meslektaşlarımız ve öğrencilerimizce etkin bir şekilde kullanılması gerektiğini belirtti.

Okullarımızın sorun analizlerinin yapılarak öğrenci profilinin belirlenmesi, belirlenen sorunların çözümüne yönelik eylem planları hazırlanarak uygulanması gerektiğini belirterek, bu yöndeki çalışmaların Müdürlüğümüzce izlendiğini söyledi.

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdürümüz yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dileğinde bulundu.


 

 

  

 

 

 

 

 

 

 


Etiketler:
HABERLER

Hakkımızda

Facebook Sayfamız

Haberci Editör Girişi

Çankırı haberleri - haber18.com

Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com