Veteranlar Futbol Takımı ile Sahalarda Olacaklar


Tarih: 03-10-2017 19:27 Belediye Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2584 Defa Görüntülendi


Veteranlar Futbol Takımı ile Sahalarda Olacaklar


Çankırı Belediyesi, Veteranlar Futbol Takımı ile Sahalarda Olacak


Türkiye Masterlar Veteranlar Futbol Ligi'ne (TMVFL) katılma kararı alan Çankırı Belediyesi Gençlik Spor  Kulübü, 40 yaş üstü futbolculardan oluşturduğu Veteranlar Futbol Takımı ile Belediye Meclis salonunda bir araya geldi.

Kulüp Yöneticisi Talip Dönmez ve Teknik Direktör Şenol Kıyak gözetiminde toplanan Veteranlar Takımı, fikir alışverişinde bulunarak yol haritasını belirledi. Batı Karadeniz Grubunda toplam 6 takımın mücadele edeceği grupta ilk maçlar 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde oynanacak.  Belediye Gençlik Spor ilk maçını ise  Kastamonu Veteranlar takımı ile kendi sahasında gerçekleştirecek.

Belediye Başkanı İrfan Dinç’in onay ve desteğini alan ve takımın kurulmasında büyük emek sarf eden Teknik Direktör Şenol Kıyak “ Geşmiş yıllarda profesyonel ve amatör liglerde forma giymiş ter akıtmış arkadaşlarımızın üstündeki tozu pası kaldırıp biz bu işi başarırız diyerek yola çıktık. 30 kişilik güzel bir kadro kurduk. Maçlara çıkacağımız günü heyecanla bekliyoruz. Birlik, beraberlik ve renkli bir atmosferin temellerini attık. Çankırı halkına güzel bir sezon yaşatmak istiyoruz. Şehrimizi temsil edecek olmanın sorumluluğunun bilincinde ve heyecanınındayız. Tüm taraftarımızı aileleri ile birlikte  tribüne davet ediyoruz. Allah utandırmasın.” dedi.Etiketler: 

HABERLER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi
Çankırı - haberleri - Haber
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com
haber18.com Çankırı Haberleri

Bu Gün: 20-08-2018 11:17 - Çankırı haberleri