Çerkeş Kaymakamı Görevine Başladı


Tarih: 14-09-2017 22:02 cerkes Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3284 Defa Görüntülendi


Çerkeş Kaymakamı Görevine Başladı


Son Kararname İle Çankırı’nın Çerkeş İlçe Kaymakamlığına Atanan Güngör Göreve Başladı


Mülki İdare Amirleri Atama ve Yer Değiştirmesi Kararnamesi ile Çankırı Çerkeş ilçesine atanan Kaymakam Servet Güngör görevine başladı.

Kaymakam  Servet Güngör, 1981 yılında Çemişgezek'te doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Elazığ'da tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nden 2001 yılında mezun oldu. Aynı yıl İçişleri Bakanlığı tarafından açılan sınavı kazanarak Kayseri Kaymakam Adayı olarak çalışmaya başladı. Bir yıl süresince Gaziantep ili Araban İlçesi'nde kaymakam vekilliği görevinde bulundu.
İngiltere'de Exeter Üniversitesi'nde Kamu Yönetimi ve Kamu Politikası alanında yüksek lisansını  tamamladı ve "E-Devlet ve Kamu Bilgi Paylaşımında Kişisel Bilgilerin Gizliliği" isimli tezi ile yüksek lisans derecesini aldı.

Kaymakamlık kursunu dönem ikincisi olarak bitiren ve Gaziantep'in Nurdağı Kaymakamlığını tercih eden Kaymakam Servet Güngör, daha sonra sırasıyla Diyarbakır Kulp Kaymakamlığı, Kahramanmaraş Vali Yardımcılığı, Kahramanmaraş İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Kamu Düzeni ve Güvenliği Müsteşarlığı Daire Başkanlığı ve Kırşehir Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.
Evli ve iki kız çocuğu babası olan  Kaymakam Servet Güngör çok iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

Çankırı Çerkeş Kaymakamı  Servet Güngör

Etiketler:

Çerkeş Kaymakamı Görevine Başladı  İLÇELER

Hakkımızda
Facebook Sayfamız
Haberci Editör Girişi

Eğlence
örnek ol Vali Otosu gönlümüzdekiler Vali yapboz kar oto mineral kaleci Başkan bilyeler balon patlat
Yasal uyarı:Web sitemizdeki görseller kaynak gösterilse dahi, (Resmi Kurumlar hariç onlar kaynak göstererek kullana bilirler) izinsiz kullanılmaz.
Çankırı Haber ve Reklam Ajansı haber18.com Sitesi © 2018 Tel - Whatsapp: 0532 375 37 45 - EPosta: mavikent@hotmail.com