haber18 - Çankırı haberleriÇankırı’dan 37 Yıl Önce Astsubay Olarak Mezun Oldular

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 14-09-2017 00:37 Haber18 Genel Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 4402 Defa okundu

Çankırı’dan 37 Yıl Önce Astsubay Olarak Mezun Oldular


Çankırı Astsubay hazırlama okulunda 40 yıl önce bir araya gelen öğrenciler kırkıncı yıllarında mezun oldukları okul arkadaşları ve eşleri ile birlikte tekrar bir araya geldiler.

Bir gün önce Ilgaz’da buluşan 40 yıllık arkadaşlar bir gece orada konakladılar.  Ertesi gün konvoy halinde Çankırı’ya gelerek  Anıt alanında saygı duruşunda bulundular.  İstiklal marşı okudular. Çelenk koydular.

Komite Başkanı Özkan Çalışkan’ın yaptığı konuşma ile buradaki program son buldu. Daha önce okudukları Astsubay Hazırlama okuluna ,şimdiki Tugay komutanlığına giderek  Garnizon Komutanı Alb. Oğuz Çiçek’eçiçek takdim ettiler.

Özkan Çalışkan”Garnizon  komutanlığında , eski okulumuzda  güzel karşılandık. Oradaki yatak haneleri yemek haneleri koğuşları gezildik.. Anılarımızı tazelendik.”dedi

Sonrasında Çankırı Kalesine gelerek burada öğle yemeği yenildi. Kale manzarasında okullarını ve Çankırı’yı seyrettiler.

Yemek sonrasında  diğer illerden getirdikleri hediyeleri bir birlerine ikram ettiler. Çayların içilmesi sonrası konuklar bir bir ayrıldı.
 
Video Görntüleri

 
Fotoğraflar 

 

 
çankırı astsubay okulu binası
 

 

 

 

 

 

 

 
çankırı büyükcami. sultan süleyman camii><br><font size=

ANA SAYFAANA SAYFA
   - Çankırı Haberleri  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18