haber18 - Çankırı haberleriÇankırı’da Emniyet Muhtarlarla Toplantı Yaptı

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 12-09-2017 22:45 Haber18 Gündem Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 2386 Defa okundu

Çankırı’da Emniyet Muhtarlarla Toplantı Yaptı


Çankırı İl Emniyet Müdür Sadettin Aksoy ve Emniyet Müdür Yardımcılarının da katıldığı muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Çankırı Polis evinde gerçekleşen toplantıya Merkez Muhtarları, Basın ile emniyet yetkilileri katıldı.

Geçtiğimiz günlerde Çankırı İl Emniyet Müdürü olarak atanan Sadettin Aksoy ilk olarak muhtar ve basın mensupları ile tanıştı.  Kendinden ve çalışmalarından bahsetti.

Aksoy” Biz Çankırı’nın asayişi huzuru mutluluğu için çaba sarf edeceğiz. Bu gün dünden, yarin bu günden daha güvenli olacak bir şehir diyorum. İşte bunu sağlamaya çalışıyoruz. Muhtarlara ulaştırmadığımız hiçbir şeyi vatandaşa ulaştıramayız. Sizlerin vasıtası ile vatandaşlara ulaştıracağız. Vatandaşın bize destek vermediği hiç bir şeyde başarılı olamayız. Vatandaş ne kadar 155 ararsa biz de o kadar başarılı oluruz.

Biz her şeyi görmeye biliriz. Bizi bilgilendirin, uyarın gerekirse dürtün.

Trafik konusunda yapılması gerekenler var. Trafik akışının sağlanması gerekir. Burada da görev gene vatandaşlarımıza düşüyor. İnsanlar trafik kurallarına ne kadar uyarsa trafik akışı da o denli güzel olur. Ayrıca emniyet kemerini de kullan malıyız. Ben araca bindiğimde takıyorum. Arkadaşlarıma da tebliğ ettim.

Park konusunda da hassas olmalıyız. İşyerlerine mal indirmelerde  veya yüklemelerde belirli saatleri var. Büyük şehirler uygulananlar buralarda da uygulanabilir.

Muhtarların taleplerini dinleyen Aksoy” düğünlerin belirtilen saatlerde bitirilmesi gerektiğini,  başkalarını rahatsız ettiğinizde sizin haklarınız sona ermeli. Dedi

Silah atma konularına da değinen Aksoy”Silahla eğlence olmaz.  Silah eğlence aracı değil. Bizim eğlence aracımız halay çekmek, horan tepmek, yaran gibi oynamak, yada Ankara’da bizim memlekette olduğu gibi kaşıkları alıp oynamak.”dedi

Hepimiz halkımızın mutluluğu için kamu görevini yürütmekteyiz. Halkta sizler bizler hepimiz halk oluyoruz. Sonuçta kendi mutluluğumuz için bir şeyler yapıyoruz.ifadelerini kullandı.

Video Görüntüleri

 
Fotoğraf
 
 
 

ANA SAYFAANA SAYFA
   - Çankırı Haberleri  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18