haber18 - Çankırı haberleriAçık Öğretim Lisesi yeni alanlar açtı

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 06-09-2017 11:52 Haber18 Eğitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 1203 Defa okundu

Açık Öğretim Lisesi yeni alanlar açtı


Çankırı Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Sağlık Meslek Lisesi) Mesleki Açık Öğretim Lisesi bünyesinde Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı,  Hasta Bakımı Dalı Açılmıştır.
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılından İtibaren Mesleki Açık Öğretim Lisesi Hasta ve Yaşlı Hizmetleri Alanı, Hasta Bakımı Dalı yüz yüze eğitimleri okulumuz bünyesinde yapılacaktır. Ortaokul mezunu, Lise öğrenimini mesleki açık öğretim lisesinden devam ettirmek isteyenler ve Lise mezunları için yeni kayıt işlemleri okulumuzda devam etmektedir. Kayıtlar 15 Eylül 2017 tarihinde sona erecektir. Kayıt yaptıran öğrencilerimizden 3. Dönem veya üzeri dönemde olanların sayısının 8 ve üstü olması durumunda meslek dersleri için yüz yüze eğitimleri başlayacaktır. Bu öğrenciler kültür derslerini Açık Öğretim Lisesi sınavları ile dışarıdan verecektir.
      Kayıtlar için ayrıntılı bilgi http://maol.meb.gov.tr/www/2017-1-donem-ilk-kayit-ve-kayit-yenileme-islemleri-basladi/icerik/100 adresinden alınabilir.

Çankırı Haberleri: Haber18

ANA SAYFAANA SAYFA
   - Çankırı Haberleri  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18