haber18 - Çankırı haberleriÇankırı Bahçeşehir Koleji Açılıyor

Çankırı Haberleri - Haber18

Tarih: 31-08-2017 11:31 Haber18 Eğitim Haberleri Muhabir: AbdulhalikDemir  Bu haber: 3576 Defa okundu

Çankırı Bahçeşehir Koleji Açılıyor


Çakın’da Yeni Gün Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampusu 2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılında 464 öğrenci kontenjanı ile eğitime başlıyor. Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampusu Müdürü Faik Ünsal Dilekçi yaptığı açıklamada eğitime başlıyor olmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dilekçi, Çakın’daki ilk kam-püsü açtıklarını aktararak, "Ülkemizin geleceğine yön verecek  olan çocuklanmazın yetiştirildiği, STEM Eğitiminin Türkiye'de ki öncüsü Bahçeşehir Koleji aile-sine, Çalkın kampusu olarak dahil olmanın mutluluğu içerisin-deyiz. Eğitimde dünya markası olma yolunda hızla ilerleyen ve kurulduğu ilk günden bugüne önemli yatırımlar gerçekleştiren Bahçeşehir Koleji, Çankırı’da ki ilk kampusunu 2017-2018 Eğitim öğretim Yılında 464 öğrenci kontenjanı ile açıyor." diye konuştu.

Çankırı Kampusu hakkın-da bilgi veren Dilekçi, "Çankırı Kampusunda anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademeleri bulunu-yor. Eğitimin kalitesini içeriği be-lider anlayışıyla 21.yy becerileriyle donatılmış, problem çözme yeteneği kuvvetli, araştırmacı, sorgulayıcı ve teknolojiyi doğru kullanabilen bireyler yetiştiriyor ve bu anlayışla dünya okulu vizyonumuzu Çankırı'da hayata geçirecek olmanın sevincini yaşıyoruz.

Değirencilerimizi dünya ile konuşan, dünya ile çalışan ve dünya ile yanşan bireyler olarak hayata hazırlayacak olan Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampusu yöneticileri, öğretmenleri ve tüm çalışanlaı olarak büyük bir heyecan içerisindeyiz." açıklamasında bulundu. Dilekçi, son olarak Bahçeşehir Koleji Çankırı Kampusu’nun  Çankırı'ya hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. 


ANA SAYFAANA SAYFA
   - Çankırı Haberleri  

Haber18 Çankırı, Haber ve Reklam ajansına aittir. Sitemizdeki  Haber ve görseller izinsiz kaynak gösterilse de yayınlanamaz. 

Haber18